Fitness yapan ve steroid kullanan varmı?

Merhaba arkadaşlar steroid kullanmayı düşünüyorum. Daha önce kullanan tecrübelerini paylaşabilirmi lütfen. Nasıl bulunur? Bıraktıktan sonra nasıl korunma tedavsi uygulanır gibi yorumlarınızı bekliyorum. Zararlarından bahsedecek olan yazmasın ben yeteri kadar zararlarını biliyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• önceki başlıkta 2 aydır yaptığını yazmışsın, steroid 2 ay spor yapmış biri için uygun bir ürün değildir kullanmamanı tavsiye ederim ilerde çok pişman olursun

0|0
    0|0
    • Erken steroid kullanmamın ne gibi zararı olur

• steroidin normal zararlarını az çok biliyorsundur benim değinmek istediğim nokta vücut zaten spor yapıp beslendikçe ilk 1.5 - 2 yıl güzel gelişecektir. doğal yollardan gelişemeyeceğin dönemlere geldiğin zaman bunu o zaman düşünürsün. yeni başlayıp steroid kullanmak çok anlamsız

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba
    Bu tarz ilaçlar kullanımı yasadışı olmakla birlikte, eğer kullanacaksanız bile belli kurallar dahilinde almanız gereken ve ciddi yan etkileri olabilecek şeylerdir.
    Kendi genetik zirvenize ulaşmadıysanız, başka bir değişle iyi bir beslenme + antrenman programıyla gelişmeye devam ediyorsanız ve müsabakalara katılmak gibi bir amacınız yoksa kullanmanın bir anlamı yok.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • 3 yıldan önce başlamamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Zararsız ama düzenli ve az az kullanırsan

0|0
    0|1
Yükleniyor...