3 haftam var yardimci olurmusunuz?

Arkadaslar 3 hafta sürem var. Haftanin 5 gunu hergun 1.40 dakika olmak uzere spor yapiyorum sabah 7.30 ta kalkiyorum. 5 kilo vermek. istiyorum bilgisi olan varsa veya denenmiş bir diyet varsa onerirmisiniz simdiden tesekkurler. :)

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Var bir tavsiyem. Bende öyleydim bir ara. Şimdi baklavaya doğru yola çıktım. Sabahları akşamları olabildiğince okula yürüyorum. Bizim üniversiteye yol 30-45 dk olduğu için benim tarafımdan daha iyi oluyor. Ben de böyle gide gide eritiyorum. Eve gelince 1.30 saat filan fitness ta kas çalışıyorum. Bunun yarısında da koşu bandında koşuyorum. Eğer böyle imkanların varsa yap. Yoksa evde tur at ağır şeyler kaldır filan. Yoksa diyet olarak yağ ve ekmek yeme/içme. Akşamları salata. Sabah kahvaltı o kadar sabahtan akşama kadar 3 tane ağzına naneli şekerini at öğlen rahat takılırsın. Eğer bu bana az ben hafiftende yiyeyim diyorsan çok nadir olarak olabildiğince az yağlı olan bir kaç yemek ye. Tabi bu 3 haftada yiyeceğin yağsız yemek en fazla 3 olsun. Hadi bakalım kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür. Ederim evet imkanım var bu pazartesi spora yazıldım işte bir aylık bu haftayı bittk sayiyorum. Kaldi 3 hafta hedef 5 kilo suanlik, inslah verebilirim , tedirginim cunku 😒 sen kilo verdin mi? Bildigim kadariyla kas yapabilmek icin vucutta yagi eritmek gerek veya yagi kasa cevirmek :)

• Evet oldukça kilo verdim. Her gün inekler gibi ot yedim. Ve uzun süre yürüyordum 1 günde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...