Söz meclisten dışarı bayanlar lütfen şu leopar deseni merakınızdan vazgeçin!

Kahvaltıya geldiğim mekanda leopar desenli botlar, deri taytlar, kürklü montlar... Yanlışlıkla Darıca Hayvanat Bahçesi'ne mi geldim acaba?

Güncellemeler:
Herkez giymek istediğinde özgür tercih meselesi önemli olan moda diye talep edilen kılık kıyafetler için başka canlıların hayatına mal olmasın, Laftan anlamıyanlara öyle bir tekme atardım ama? Neyse ki, Doğal hayatı koruma vakfına üyeyim.

0|0
13|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yok bu darıca hayvanat bahçesindekilerin kıyafetlerini alıp giyen hayvanat bahçesi sakinleri :)

Kadınların beğenilmeyi isteme arzusu hiç son bulmaz herşeyi yaparlar bunlar için:)

Sorun meclisten dışarı ya benimde cevabım meclisten dışarı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evt ya giymesnler çok iğrenç duruyor hele hele 14-15 yaşındaki kızlara hç yakşmyr

0|1
    0|0
  • bayanlar çok düşkün bu tarz şeylere. bir de son yıllarda moda oldu. artık her 10 bayandan 9unda görmen çok normal.

0|0
    0|0
  • giyip nasil rahat edebiliyolar onu anlamis degilim.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • vallahi ben de begenmiyorum

0|0
    0|0
  • Helede küçük çocuklara giydiriyorlar..

0|0
    0|0
  • hiç sevmem hiçççç

0|0
    1|0
  • herkes istedigini giymekte özgür hayvanat bahçesi yakoştırması hiç hoş olmamış

0|0
    0|0
    • Giymek isteyen istediğini giyer tercih meselesi, önemli olan bu tercihlerden başkalarının zarar görmemesi pembe

• aklıma hayvanlar için yapılan eylemde kürklü montla gelen ön saftaki teyze geldi :D

0|0
    0|0
  • haha .D doğru :D

0|0
    0|0
  • sanane istediğimizi giyeriz

0|0
    0|1
  • avatarının yüzündeki ne bayrağı?

0|0
    0|0
  • burası kızlara uygun bi bölüm sen de bakma çok zormu

0|0
    1|0
    • Sende mi? aynı trend'i takip ediyon dokunmuş gördüm.

• Sırf yazmış olmak için mesaj atma "Senin ironiden anlamayan beynini s..." yazmak istiyorum; sonra terbiyem müsade etmiyor, susuyorum.

• ama benim terbiyem müsade ediyor .. senin o kuş beyinli kafana sıçıyım siksinler seni espri özürlü

Erkekler Ne Diyor 1

• özenti millet çok piyasada

0|0
    0|0
Yükleniyor...