Sevgililer gününde led tv, tostmakinası, ütü, buzdolabı alıpta eşine armağan edilirmi?

Geçen sene sevgililer gününde arkadaşım bir yere gidelim hadi dedi ısrar etti. arabayla sür oraya sür buraya derken geldik bir alışveriş merkezine. giriş işte sevgililer günüe özel güllerle falan yeniden dizayn edilmiş. Eşine hediye alacağını söyledi. BEn de kuyumcuların olduğu yere yöneldim. yok dedi oraya değil bu tarafa dedi ve elektronik mağazasına yöneldi.Kredi kartına bilmem kaç taksitle buzdolabı ve led tv aldı. yanında ütü ve tost makinası hediye ettiler. Ben şaşkınlığımı gizleyemedim. Ne yani sevgililer günü hediyen bunlarmı dedim? Evet kardeş dedi. Ne zamandır değiştirelim diyordu tv ile buzdolabını bu gün ona sürpriz yapacam dedi. Yengenin akşam ki halini düşünemiyorum. Sevgililer gününde led tv buzdolabı ütü ve tost makinasından oluşan çeyiz seti :).Aslında yenge şunu yapsa yeridir; dokunma dolaba benim. Bırak kumandayı tv benim. Tost makinasında sadece ben tost yapacam benim, ütüyle sadece benim elbiselerimi ütüleyecem benim. :) Allahım sen insanları mağmanın ortasına paraşütsüz indirme yarabbi.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• neden olmasinki gönlünden geceni esinde sevecektir ani yasamak günün vesilesini hissettirmek onun icin büyük armagan olacaktir bayanlarin baska ne gayesi olurki teflon tava mutfak esyasi vs vs :D

0|0
    0|0
    • ama o sevgiliye özel değilki. madem sevgilier günüde alınacak o zaman ona özel sadece onun olacak bişey olmalı. tv yei o kadıncağızdan daha çok bizim arkadaş izler. kadın zaten mutfak yemek çamaşır bulaşık ütü derken tv izlemeye zamanmı buluyor acaba? Babalar gününde çocuklarım bana gömlek aldılar ve sadece ben giyiyorum. ama sevgililer gününde bu hediye hiçte şık durmadı. Acaba biz türkler sevgili kelimesinin manasınımı bilemiyoruz ha? ne dersiniz?

• haaa demeyi unuttum o güne özel mağazalar bedava gül dağıtıyorlardı, arkadaş hemen her mağazadan aldı yani senin anlayacağın gül işinide beleşe getirdi çakal :)

• isi bilecen ise gitmeyecen helal olsun ona isini biliyor :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu ancak evliliğin ilerleyen safhalarında; birbirinden ümidi kesmiş insanlar yapar.

0|1
    0|0
  • yarın elma gönül alma demişler hediyenin büyüğu küçüğü OlmaZ fakat Belli bir dönemden sonra yani uzun süreli evliliklerde zannetmiyorum sorun olsun AYI almasından Iyidir yani :)

0|0
    0|0
    • bana sevgililer gününde kız arkadaşım kocaman ayı almıştı ve espride yaptı " çok yakıştınız bak" dedi. o anda o ayıyı bastım kucağna moron moron espri yapmasının bedelini yol vererek ödettim ona. Zaten ayıdan hediye olmaz ya.küfreder gibi hakaret eder gibi ayıdan hediyemi olur kardeşim.

• aranızda ki samimiyeti Bilemiyorum bu önemli sana ayi veren arkadaş için neyse okadar takma giden gitmiş gittiği gün bitmis ben bu sevgililer günü hediye olayına karşıyım Aslında o zaman saplantı halinde aldımi ne aldı istediği gibi birşey almasa kız bozulacak erkek içinde aynımi Bilemiyorum birazda maddhyatla ALAKALI

• ben her zaman derim; SEVGİLİLER İÇİN HAYATTAKİ EN BÜYÜK HEDİYE BİRBİRLERİDİR. KADIN İÇİN ERKEK ERKEK İÇİN KADIN. ALLAHIN EN BÜYÜK HEDİYESİDİR BİRBİRLERİNE.

• Hahaha adam kendine çalışmış gibi daha çok:)) Bir de mini etekli hizmetçi alaydı ahaha:) Bence o gün dünyanın parasını veripte hediye almak yerine istediği bir gün güzel bir sürpriz yapılabilir.Bu arada kuyumcu olayı kesinlikle daha etkileyicidir.

0|0
    0|0
    • evet aynen öyle vallaha. Ama elektronik mağazası kocaman yazmış "SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL DEV KAMPANYA" diye. O mağaza müdürü acaba eşine akşam ne götürdü hediye olarak onu merak ediyorum. Aşkım al sana hediye. Bu ne adam? 127 ekran 3d tv, gerçi bu kampanyaya dahil değil ama ben mağaza müdürüyüm olsun o kadarcık ayrıcalığımız değilmi ama? KAdın aynen dumura uğrar ya.Bence de çakallık yaptı arkadaşımız bu konuda

• soğuk birasını içip tostunu yerken ütülü pijamasıyla tvde maç izliycek:)))))))

• I love you my baby. Happy married...:)

Erkekler Ne Diyor 3

• evlilikte 'benim' olmaz.

ev eşyasından hediye olmaz.(promosyoncular hariç)

sevgililer günü kisvesi altında tırtıklanmak olmaz.

insan sevdiğine hediye almak istiyorsa 'mart' buna mani olmaz.

0|0
    0|0
    • benim de olur seninde olur. hediye kişiye özel olmalıdır. haaa sevgililer günü bana saçma geliyormu? evet saçma geliyor. 1 gün sevgili olacaz da diğer 364 gün düşmanmı olacaz yani? :)

• hediyenin benimi olmaz anladınız sanırsam.

evlilikte benim olmaz.

kısmen söylediklerine katılıyorum.

• yenge boşanma davası açmadı mı? aslında sen o arkadaşını yok et, böyle yapıyolar kabak bize patlıyor abicim

0|0
    0|0
    • valla ertesi gün arkadaş alnı bayağı bi ödem oluşmuş vaziyette geldi. ne oldu alnına dedim kapıya çarptım dedi. Artık nasıl kapıysa :)

• aslında o eşyaların yanında bir de ufak ucuz bir buket çiçek alsan, bunlar bizim hayatım hepsini parayla aldım (eşyalar). Bu da senin (çiçekler) kalbim göndermiş. iyi fikir gibi geldi şimdi

• Ne dion hacu ya :)...

0|0
    0|0
Yükleniyor...