Boksla ilgili sorum olcaktı?

selamün aleyküm arkadaşlar bir boksorün sokakta dövüş etmesi yasak mı? cezası var mıdır? bağzı yerlerde lisanslı boksörler ceza alır deniyo ama lisanssızlara bişey olmazmı yane?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aleykümselam

Kulübe şikayet edilirsen alırsın kardeş.

Benim lisansim iptal olmuştu çene kırdım diye

0|0
    0|0
    • sen ne kadar aldın ceza?
      ve adam benim hangi salona gittiğimi bilmesede polis öğrenebilir dime

• Saldırı altında olsan bile kendini savunacaksin.

Baktın 2-3 kişi saldırıyor sadece onları kesecek şekilde vuracaksın. Örneğin karaciğere vurduğun zaman adamın nefesi kesilir anlık olarak. Bu da senin ordan uzaklasman için yeterli zamanı yaratır. Yani kesinlikle ağız burun kırmak yok

• benim korktugum çene felan kırarım diye korkuyorum zaten genelde mutevazi olmaya çalışıyorum kavgadan uzak durmaya çalışıyorum ama insanların korkak damgası vurmasından korkym..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• lisans alınırsa sokakta karşı taraf bir bir vurmadıkca vuramasıın cezası var çünki artık yumrukların silah yerine geçer ama lisas yoksa bişey olmaz diye biliyorum :)

0|0
    0|0
    • benim şu an lisansım yok ama mesela salona kayıtlı oldugumu anlayıp işlem felan yapabilirlermi acaba?

• eyvallah (:

• rica ederim kardeşim :)

• Yasak değil dövüşürse dövüşür ama bağzı ülkelerde bildiği teknikler doğrultusunda silah kullanmış muamelesi görür.

0|0
    0|0
  • yasak.

0|0
    0|0
    • lisanssızlarındamı? eminmisin

• lisans yoksa yasak değil. kim bilcek senin boks bildiğini. ama başkasına ne şekilde olursa olsun zarar verince ceza alırsın. lisans varsa daha çok alırsın.

• dövüş etme tarzımdan. ama neyse görüşn için sağol..

Yükleniyor...