Ks'de ki çok gizli örgüt hakkında bilgilendirme

bu örgütün varlığını üye olduğumdan beri görüyorum. bazen çok can sıkıcı yorumlarda bulunabiliyorlar. dünya onların ellerinde sanki yıkmak istediklerini yıkıyor yapmak istediklerini yapıyorlar. adeta yorumları bir ayet derecesinde beyinlerinize kazınıyor. ve uyuyamıyorsunuz biliyorum. ama artık ifşa etmenin vakti geldi üzgünüm gençler..

bu örgütün adı ''yalnız kurtlar'' hiçbir şekilde bir ilişkiye saygı göstermeyen ufak bir çatırdama da ve problemde hemen ilişkinin sonlanmasını öneren bir grup. genellikle bu grubu erkekler oluşturuyor.

demin bir soruya rastladım..

x ablamız: siz bizim hakkımızda kötü düşünüyorsunuz ve bunları bla bla diye dile getiriyorsunuz. benim sevgilim de böyle diyor acaba gerçekçi midir ?

avını bekleyen kurtlar da hemen;

''ayrılmalısın, bu kadar yüzsüz olunmaz ,bas tekmeyi gitsin, kafasını giyotinden geçirelim sen ona adam mı diyorsun'' şeklinde yazılar savuruyorlar..

olayın aslına gelecek olursak kurtlarımız ilişkilerinde bu yalanları kullanıyorlar ama burada nedense kanatsız meleği oynuyorlar.

verilmek istenen mesaj: her türlü yoruma inanmayın. beş parmağın beşi de bir değildir. burada ki bir söz yüzünden ilişkinize zarar vermeyin. ama doğru sözler de çıkacaktır sadece iyi tahlil etmeye bakın ve sabırlı olun.

sorumuza gelelim; sizin de buna benzer tarz da örgütlenmeler olacağını düşündürecek yorumlar gördüğünüz oluyor mu ? ve bahsedebilir misiniz ? biliyorum gece gece baya uzattım..

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç cevapta bundan bahsediyorum, hepsi Ks atmacası, kalkıp adam gibi yorum yapmıyorlar, yaptıkları zamanda öyle bir karakter çekiyorlarki sanırsınki bir maskeli kahraman. Yaşlar 19-20 kan kaynıyor tabi. Hep o seni haketmiyor, seni aldatıtor, senden saklıyor,vs.vs. her akşam bu parodiyi oynayıp mastürasyon çekerek ağlıyorlar, ve gene görece körpe pembeli bacım kıyamıyor buna, alıp kedi gibi kaşıyor: yemiyoruz, ne senin o devrilmez omzuna, ne ötekinin rimeli akmış sahte gözyaşına. Ondan sonra vay efendim dalga geçiyorlar, dingildiğim kaç yaş yaşına gelmişim, seni dinleyim bebe...sdfghjklş

13|9
    3|2

Kızlar Ne Diyor 11

• normalde bu kadar uzun soruları okumam; hatta ilk okuyuşum. çok doğru ve güzel bi yazı ve soru olmuş tebrik ederim öncelikle.

aynen bende burada birçok doğrucu davut görüyorum; şaşırıyorum da. herşeye karşı bu derece umursamaz olmadıklarına eminim; çünkü böyle birini hiç tanımadım. marjinal olmak adına yapılan artis yorumlarına gülüp geçmek lazım.

0|2
    0|1
    • soruma ve yazıma verdiğiniz ciddiyet beni gururlandırdı pentin. teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için :) belirtmeden geçemeyeceğim ilk olmak da ayrı bir onore etti beni

• valla bende okumam geçerimde, soru yerinde. bi de toz kondurmaz tavırları yok mu.

• Kıskanç canım onlar... Kendileri bir şeyi doğurultamayınca , başkasıda doğrultmasın istiyor...

Reelde de var bunlardan hem de çok.

0|1
    0|0
    • Örnek1: Yorumunuza gerçekten katılıyorum, bence en iyi cevap olmalıydı, size özelden bişey sorabilir miyim eklerseniz?..safdsfdadfd

• reel de bunların kadın versiyonunu çok görüyordum da burada cinsiyet değişmiş..

• Herkes kendi düşüncesine yakın olan cevabı alıyor ve uygulamak isterse uyguluyor.Tanımadığı biri ayrıl dedi diye kimse de ayrılmaz.Ayrılan varsa da akıl fukarasıdır diye düşünüyorum.Babası söylese dinlemez la burda beni mi dinliycek?Bu arada evet bence de ayrılsınlar:)

0|2
    0|0
  • aynen ya çok gereksizler

0|1
    0|0
  • Aynen saf onlar ya.

0|1
    0|0
  • özet geçmemişsin hidoşum?

0|2
    2|1
    • verilmek istenen mesaj dan sonrası olmuyor mu ? hidoş ne ya. hiç sevmedim bak söyliyim. seri ekşileme gurubundan da iş teklifi var ayağını denk al

• Örnek2: :D:D:D Sesli güldüm...asdsadasd

• birisi eksilemiş bile. e kolay gelsin diyelim o zaman

• dün gece gördüm

bir kız: Sevgilim telefonunda beni ismimle kaydetmiş normal mi?

cevaptaki erkek: hiç normal değil seni sevmiyor ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
    • ya işte tam olarak dediğim bu.. çok komik oluyorlar ya :D

• ''Kullan at'' derneğini ben kurdum.

2|1
    2|2
  • evet "şutla gitsin" örgütüne üyeyim .

0|1
    1|1
  • Dınleyecek kadar saf olduklarını sanmıyorum

0|0
    0|1
  • Bu tip anlamsız yorumlara bende denk geldim. İnsanın kötü ruh halinden faydalanmaya çalışıyorlar. Ama bi tip gerksiz yorumlara inanmamalari gerekiyor. Bu şekilde yorum yapanlarda zaten çoluk çocuk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• "Yalnız Kurtlar" bence kurtlara hakaret içerecek cinsten bir benzetme.Ben o arkadaşlar için "Yıkıcılar" diye düşünüyorum.Nitekiminde burda soru soran çoğu arkadaşımız, aklı karışık olduğu ve sağlıklı düşünemediği için, mantıklı bir cevap aramak adına soru soruyorlar.Tabir ettiğin örgütlenmediki arkadaşlar da, pusuya yatmış, duygusal yönü zayıflamış bayan arkadaşlarımıza (sözde) destek olmak adına bekliyorlar...

Lütfen arkadaşlar.İstirham ediyorum gerekirse rica ediyorum.İnsanların akıllarını karıştıracak yorumlardan uzak duralım.Sonuçta burda ki insanlar bir duygusal yönden zayıflamış olarak soru soruyorlar.Yıkmadan önce yapmaya çalışın.Gerçekten bu durumdan ben sıkıldım artık.Bu siteden bir gün gidersem, sırf bu tipler yüzünden yüzünden giderim...

0|1
    0|0
    • onlar yıkıcılar ı da hakaret olarak alabilirler.. algıda seçicilik durumu. yine de kimseye hakaret etmek için yazmadım bunu yorumunuz için teşekkürler

• Bende hakaret anlamında yorumlamadım.Ancak gerçekten aşırı denecek kadar çok göze batıyor bu yorumlar ve gerçekten can sıkıyor...Belki de mutlu olacak bir yuvayı yıkıyorlar.İnsan ELİNE,beline ve DİLİNE sahip çıkmalı...

• Bir yere kadar haklısınız fakat herkesin düşüncesi farklıdır. Tarih öncesi düşüncesi yüzünden yargılananlarla kalın bir kitabımız var. Burada madem herkes özgür, o seviyeyi sınırlamaya gerek yoktur. Tamam avını bekleyen avcı konumuna lafım yok işte bu noktada haklsınız. Ama adam kalkıp haksız olduğu halde kızın erkek arkadaşını savunamaz. Lütfen biraz daha dikkatli olalım. Bende görüyorum sırf buraya bazı kızlar için girip onları takip edenleri. Ama boşver ne gördüm ne duydum ne de biliyorum diyelim. Canımızı sıkmaya değmez. Deşifre etmeyede lüzum yok.

0|1
    0|0
    • teşekkürler.. olaya biraz mizansen şekilde yaklaşmak istedim yoksa benim için de o kadar ciddiye alınacak bir durum değil..

• Estağfurullah bende biraz sert eleştirdim sanırım, fakat bazı insanlar aldığı eğitime paralel tavırlar sergilemekte. Siz hangi birini engelleyebilirsiniz ki?.. Anlayışınız için teşekkürler

• keşke her eleştiri sizin ki gibi olabilse. iyi geceler :))

• ciddiye almıyorum sitede söylenenleri, ki ben de çok ciddi cevaplar yazmıyorum zaten... eğlence amaçlı, kafa dağıtmak için güzel oluyor sadece...

1|0
    0|0
    • böyle takılan da çok tabi.. ama ikili ilişkiler hassas olabilir usta

• haklısın ama ben ikili ilişkimi burda ifşa ediyorsam, ne hassaslığı kalır ki zaten olayın... kimse kusura bakmasın gayet tiii ye de alırım :))

• saygım var.. :D

• Olabilir. bu site ilk kuruldugunda tabi ilk olarak akrabalar yakınlar uye olcak. zamanla grup olcaklar falan. mantıklı. düşünmemiş değilim ama bu kadarını görmedm.. :) iyi tesbit.

0|1
    0|0
    • :D uahfaue bak sevdim bunu kızın annesi başka bir nik alarak yok bundan sana yar olmaz diye yorumlar getirecek felan :D:D

• hehe :) tabi. annesi olur mu bilmem ama kafadarlar var. birbirlerine yorum yapar desteklerler. ee burası onların çöplüğü ne de olsa :) her horoz kendi çöplüğünde öter :)

• eyvallah :))

• Okuyan var mı?

2|1
    1|0
  • Böyle sorularda "aşk meşk şeysini kastettim" fix cevabım: "Sana aşık senin için ölebilir " olur genelde. 4 kere en iyi cevap seçilmişliğim var 5 te olabilir :(

0|0
    0|0
  • haci ks yokken bizim burda örgüt vardı :D buralar hep babamındı D:

2|1
    0|0
  • İlluminati was here ?

1|0
    0|0
  • yalnız kurtlar :) müthiş isim bulmıuşsun harbiden

bizim alt devrelerde bi hızlı tayfa vardı fucker team adını vermişlerdi kendilerine

filmi olsa izlerim ha.yalnız kurtlar.sırf isimden imdb 9.9 :)

0|0
    0|0
  • Ben masumum

0|0
    1|0
  • hah o adam benim işte, sonunda farkettiniz :((

1|0
    0|0
  • Ergenekoncuyum bu sitede..

0|0
    0|0
  • O kişilere IP ban atılması lazım kanımca.

0|0
    0|0
  • la kızım seni buraya zorlamı bağladılar işine gelmiyorsa diddir git,edebiyat hocalığı yapma millete

1|0
    0|1
  • O örgüt sandığınız gruba bir isim vermek gerekirse, "abaza kurtlar" daha çok yakışır bence. :)

Onlar ilişkisi olanları kıskandıklarından ve o yazan kızı ayartıp muhabbet kurmak için yapıyorlar. Yüz kişiden bir-iki tane saf kız oluyordur belki de.

Sonuç olarak, elbette ki her yoruma inanmamak lazım. Allah bize aklı-fikri boşuna vermedi ki zaten. Her bilgiyi-yorumu önce kendi beynimizdeki süzgeçten geçirmeliyiz elbette. Ve özel hayatlarımızda sonradan pişman olacağımız adımlar atmamalıyız...

1|1
    0|0
    • eminim bu oltaya takılanlar da oluyordur

• Sadece genç tecrübesiz kızlar değil ki. Evli bayanlar bile (isteyerek veya istemeyerek) düşebiliyor kurtların eline. Bu burda yazılanlardan biri: link

Daha yazılmayan-anlatılmayan neler yaşanıyordur kim bilir...

• çok çirkin..

• var ben içindeyim örgütün, alayınızı ayıracaz sevgilinizden, az sonra sevgili başkanımız bir açıklama yapacak, hiç beklemediğiniz şekilde operasyonlara imza atacaz, muhhahhhaaahahaha

2|1
    0|0
Yükleniyor...