Yazın spora başlamayı düşünüyorum?

1.65 boyum var 55 kiloyum biraz sikilasmak ve incelmek için Yazın spora başlamayı düşünüyorum sizce
Tekvando mu yoksa Fitness mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• tekvandoya gitme kickboxa git. daha etkili ve işe yarar. tekvando da sadece tekme var gerisi boş, boxta sadece yumruk, kickboxta hem tekme hem yumruk. hatta thaiboxa git dirsek ve diz de eklenmiş.

ama amaç sıkılaşmaksa sadece stepe git. hem sıkılaşayım hemde artist olayım dersen bide capoeira ya git. bide kaslarım olsun dersen body ye de yazıl. üstüne havalı olayım dersen bisiklet klüplerine yazılıp gezilere parkurlara git, elit görüneyim dersen eskrime git, yok ben uğraşamayacağım diyorsan koşu bandı al bir kenara koy nasıl olsa kullanmayacaksın ara ara bak bari gözlerin yorulsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaza daha çoook var. :(

0|0
    0|0
  • yaza daha çok var, şimdiden başla sen

0|0
    0|0
  • beraber başlayak :D

0|0
    0|0
  • Neden özellikle yazı?

0|0
    0|0
  • Ilk fitnnes derim kaslarini bir tani gelistir

0|0
    0|0
  • yazlık yapacaksan hiç başlama

0|0
    0|0
    • Neden?

• 3 ayda olacak iş degil ondan spor salonuna gidiyorum yazın bakıyorum erkekler dolup taşıyor kas yapacam diye kışın yok :)

• kısın basla fitness az sıkılaş sonra tekvando yap derim kısın daha verimli olur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bikini giyememe korkusundan baslayacaksan unut gitsin; giden kilolar geri gelir, emegine yazik edersin

0|0
    0|0
    • Hayır bikini olayı değil kisin başlama imkanım yok zaten calsiyorum

• Haftada 3-4 gun, gunde bir iki saat ayirabilirsin. Benim kadar mesgul oldugunu zannetmiyorum. Uyumaya bile vaktim kalmiyor bazen

Yükleniyor...