Sevgilinizin yanında farklı,arkadaşınızın yanında farklı mısınızdır?

Yani demek istediğim sevgilinizin yanındayken daha bi farklı cilveli mi olursunuz yani ben nedense sevgilimin yanında çok değişiyorum yumuşak biiri oluyorum:( aileme karşı ise daha sertim. arkadaşlarıma karşıda soğuk davranırım. sizde böyle misiniz bunu merak ettim ya :( ben hep aynı olmak istiyorum ama elimde olmuyo işte. sevgilimin yanında çok yumuşak biri oluyorum ve utanıyorum biraz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Maskelerle dolaşıyoruz. Her insan için ayrı bir maske

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabii kide farklı duygusal beslediğin bir insana karşı hiç tanımadığın bir insanmış gibi davranmak haklsızlık olurdu biraz taviz veriyorsun herbirşeyden ister istemez ...

0|0
    0|0
  • bende farklıyımdır sevgilime aileme ve arkadaşlarıma davranışlarım farklıdır ama bana göre en uygunuda bu davranış şeklidir yanlız değilsin :)

0|0
    0|0
  • aynı durum bendede var da sevgılımın yanında bırazda rahat olmaya calısıyorm cunku oda bıraz utancak 2 utancakda cok zor bı durum oluyo yas kactı senin?

0|0
    0|0
    • yaa aynen o yüzden ben istemiyorum utangaç sevgili. benm yaşm 18. şuan sevgilm var allahtan o benim gibi utangaç değil ya tam tersim çok rahat fazlasıyla hiç kasmıyo o yüzden iyi oluyo senide rahat hissettiriyo ama ben genede kasılıyorum tabi o ayrı bi dava

• inş ya :))

• bi mesaj atarmsn

• Aile içi ve yanındayken saygılı normal , samimi arkadaşlarımlayken sınır yok , normal arkadaşlar ve iş arkadaşlarıyken hafif şakacı ve ağır başlı , kız arkadaşım yok ama olsa gayet ağır abi :)

0|0
    0|0
  • cilve yapmam taib de :)

ama değişir yani değişmesi gerekir doğal olarak

yoksa aşkım sevdiceğim değil

hacı muhtar hoop falan diyeceksin

0|0
    0|0
  • niye ailene karşı sertsin kardesm elin şeyinden cıkan degerli oluyoda seni bu yaşa kadar besleyip büyüten anaya baba degerli değilmi

0|0
    0|0
    • yaşayan bilir

• söle o zaman derdinide ona göre konusıyım

• boşver

• heryerde aynı kişi olamazsın çevren değiştikçe sende ona uygun cümleler ve uslubla konuşursun bu normal hande hanım

0|0
    0|0
  • aynen öyle bunun sırrını daha bilmadamları çözemedi

0|0
    0|0
  • aynen öyleyim.

0|0
    0|0
    • ne güzel yalnz değilmişm:))

• hiç kasılmam.

0|0
    0|0
  • aynıyımdır ben

ü,

0|0
    0|0
  • dünyadaki insan sayısı kadar farklı tavra bürünebiliyorum

0|0
    0|0
    • aynen ya çok değişik bi durum. tanımadığım bir insan olduğunda da apayrı davranıyorum

• 4-5 seneye bişey kalmaz

• inş dediğin gibi olr ya :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben hep aynıyımdır. ilişkin yeni olabilir mi ? ondan belki daha utangacsındır

0|0
    0|0
    • evet yeni sayılr canım 2 buçuk ay

• ondan olabilir bişeyler daha taze en güzel zamanlarınız,heyecanlı utangaç olman normal bence :) zamanla birbirinize daha çok alışır daha rahat olursun :)

• inşallah ya :) eskiden daha utangaçtım ama sevgilim rahat biri olduğu için bende daha rahat davranıyorum onun sayesinde

• bn asosyalim hiç arkadsm yok sevglm tek arkadsm

0|0
    0|0
  • Evet aynı senin gibiyim.

Ailemize nazımı geçiyor, nede olsa bizi karşılıksız seviyorlar diye sert davranıyoruz.

Arkadaşlarımıza karşı ulaşılmaz tavırlar içindeyiz.

Sevgilimizi elimizden kaçırmaktan korktugumuz için hep alttan alıyoruz.

Hak edene degil haksızlık edene bütün degerlerimiz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...