Arkadaşlar bakın hele :) ?

Şimdi spora basladm fakat iki gun araliklarla gidiyorum program boyle. Evde de squat yapiyorum. Sizce her gun mu squat yapayim yoksa iki gunde bir mi yapmaliyim? Kas agrilarim var bide bugun ikinci günüm

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• arttırarak devam et

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kasları eritmeyin bence, ara vererek çalışmanızı devam ettirirseniz daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler... sağlıcakla kalın.

1|0
    0|0
  • encrypted-tbn0.gstatic.com/images

Böyle olmak istiyorsan, her gün bir miktar yapmakta fayda var... Bir de bol bol yürü prenses...

0|0
    0|0
    • Cok agriyo şu an diz cökemiyorum bile

• Ben de senin gibiyim prenses.
      Ama spora başlarken 75 kg idim.
      Şimdi 72 oldum, muhtemelen daha da vereceğim. İçine giremediğim pantolonum kalmadı, yakında yeni pantolonlar almak zorunda kalabilirim. Yaza kadar da 6-pack çıkar diye umuyorum :)

• İlk zamanlarda iki günde bir yap sonra arttırarak git

1|0
    0|0
  • Cok zorlama civatalar gevseye bilir motor alev alir, sonra cabuk bikarsin, biraz programa gore takil hocana sor

1|0
    0|0
  • calıstırdıgın kas gurubu en az 48 saat dinlenmeli hergün yapman geliştirmez unutma kas dinlenirken büyür :D

1|0
    0|0
  • Glutamin içebilirsin bir iki hafta sonra

0|0
    0|0
    • Ne icin peki

• Daha dinç kalırsın spor sonunda yorgunluk kalmaz zedelenen kaslarına faydası olur spor yaparken az yorulursun

• Hmm tamam icerim o zaman

• 2 gün yap 1 gün ara ver :)

0|0
    0|0
    • Çok agriyo 😢

• ağrıyacak tabi kaslar gelişiyor :) kilolu musun boy-kilon kaç? birde maddi durumun iyiyse 45 liraya AOL denilen amino asit karısımını alabilirsin anında ağrıyı kesiyor kasları tamir ediyor.

• Programina gore hareket et yetersiz hissedersen ekleme yaptir hergun squat calisma

0|0
    0|0
  • boşuna baslamissin

0|0
    0|0
  • Herhangi bir programın var mı? boy kilo bilgilerini alabilir miyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• squat ne oluyo?

1|0
    0|0
  • İki ya da uç gün aralıklarla yapmalisin.

0|0
    0|0
  • Bende 2 hafta kadar yapıyım dedim yazgeçtim sende vazgeç bence

0|0
    0|0
  • Hergun yap bana takil hayatini yasa jdjfjfjf

0|0
    0|0
Yükleniyor...