Ilişkinizden sıkıldıgınız bunaldığınız zamanlar oldumu..

gerçekten ciddi yorumlar istiyorum.. böyle durumlarda naptınız bunaldunızda sıkıldınızda.. bazen insan sanki çok sıradan hisseder ya öyle zamanlarda napıyorsunuz ayrılmak hariçç (bazen insan konuşmak bile istemiyor.. merak ediyorum..

0|1
20|35

En İyi Erkek Görüşü

• genelde böle durumda bn sessizliği seçtim ama karşı taraf ya ayrılmayı yada kavga çıkarıp iliişkiyi hareketlendirmeye çalıştı ama sonuç itibariyle hep karşı taraf gitti çok seven gider mi? o anlık gider ama pişmanlık var birde ördünmü taa nerelere geldik arkadaş ilişkiden sıkıldıysan suscaksın saçmalıcaksın baktın sınırları zorluyosun saçmalamada yatıp uyucaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Zaman herşeyin ilacıdır. Eğer gerçekten seviyorsan, bir kaç gün konuşma. Ama onu aldatmaya yönelik yada ilişkiye ters hiç bir şey yapma. Yada monotonluk varsa ilişkinizde farklı şeyler yapmayı deneyin.. Hoş ben, gerçekten seven bir insanın, aşık olan birinin sıkılacağını hiç düşünmem. Neyse bu benim görüşüm :)

0|1
    0|0
  • Çok muhabbet tez ayrılık getirir derler arada o erkek arkadaşlarıyla takılsın sen kız arkadaşlarınla dağıtın biraz özleyin birbirinizi sevgilide olsa hergün aynı yüzü görmek sıkar birbirinize anlatıcak hikayeleriniz olsun. az mesajlaşın telefonda çok az konuşun yan yana gelince konularınız olsun konuşucak.

0|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi ... ama genelde bir yerden sonra ilişkinin monotonlaşması sorun oluyor... sonra sevdiğin ayrı takılmaya başlıyor, sen ayrı... yine çare olmuyor... farklı aktiviteler bulun birbirinize en iyisi... gerekirse ayrı ayrı takılın...

başka arkadaşlarınla takıl ...

0|0
    0|0
  • olmaz olurmu hiç 1,5 senelik ilişkimden hemen hergün sıkılıyordum kavga gürültü sözler alınıyordu 2. gün haydiii yine aynı sorun devamlısa çözüm ayrılıktır..

0|0
    0|0
  • kısa süreli ayrılıklar AŞKI tazeler; uzun süreli ayrılıklar ise AŞKI bitirirmiş. Bunu deneyin. Kısa süre de olsa anlaşarak birbirinizden ayrı zaman geçirin. Eminim birbirinizi özler ve ilk günkü gibi güzel vakit geçirirsiniz... Mutluluklar...

0|1
    0|0
  • Biraz kafanı dinle sonra sevdiğinin hayran olacağın bir yönünü bulmaya çalış yada zaten beğendiğin bir yönüne yeniden hayran ol:)

0|0
    0|0
  • sıkıldım mı kendi halime bırak beni diyorum.yalnız kalmak iyi geliyo böyle durumlarda

bende de çok olur hiçbişey yapasım gelmez. çok sinirlenince de oluyo.konuşasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • ben bi hafta telefonumu kapatırım okula gitmem görüşebileceğim yerlere gitmem ilişkilerimin başında da bu özelliğimi söylerim telefonu kapatırken sadece anneme babama söylerim onlar zaten bilir huyumu öyle yani düşünürüm bi kaç gün bazen bi hafta rahatlatıyo insanı ama araya bir zaman koyucağın zaman bunun açıklamasını mesafe koyucağın kişiye yapma yapmadan bi anda yok ol işte çok işe yaradığını gördüm.

0|0
    0|0
  • Ben oyle durumda sacmalarim. Kendimi kilitlerim odama kapanirim kimseyle konusmam film veya haber okurum. Genelde bir gun surer sonra tekrar eskisi gibi devam hayatima. Birde cabuk kalp kirarim o tur durumlarda.

0|0
    0|0
    • peki böyle durumlar ya sürekli devam ediyorsa 1 günde geçmiyorsa napardınız ?

• Genelde geciyor ama gecmedigi zaman etrafimdakilerini uyariyorum dikkat kalp kirabilirim diye. Cunku kendi piskolojimi bildigim icin hemen uyari yapiyorum etraflarima.

• bayanlarımız ayrılıyorlar genelde...

0|0
    0|0
  • olur öyle durumlar . imkan varsa değişiklik denenebilir rutinden cıkarak bi kacamak tatil belkide. yada beraber daha once denemediginiz bi aktivite. yeterki istek olsun ama iş attigi mesajı gordugunde ovff genemi bu kıvamına geldiyse veleddalin amin bitmiş o iş hiç uğraşmam

0|0
    0|0
  • One night stand tehlikeli olur.Böyle durumlar için 3 days holiday var :)Herkes sıkılır,sıkılır ama sevdiğinden değil.Hayatının yarattığı akıştan sıkılır.Sende ona en yakın olduğun için acısı senden çıkar yada senden sıkılmış gibi algılarsın.Bu sıkıntılı durum senin sevip sevmediğin kararnı vermen için en uygun zamandır dikkattt!Üstünden gelebiyorsan erkeğin için eş,gelemiyorsan eğlenceye dönersin...

0|0
    0|0
  • be çok çabk sinirlenen biriyim bazı anlar oluyo acayip bunalıyorum tam ayrılcam artık yeter derken bişey oluyo hiç bişey yokmuş gibi devam edebiliyorum. bence herşey bakış açısıyla alakalı nerden bakarsan öyle anlarsın eğer her açıdan değerdirip hep olumsuz sonuç çıkıyosa ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • sıkalacagim bi ilişkiye neden gireyim ki sıkıldığın ilişkiler cıkmak icin cıktığın ilişkilerdir aslında hekres aşkın kalpte gectini sanarlar ama aşk beyinde biter.

0|0
    0|0
  • kesnlkle olmuştu..1 hafta filan ara vermek istedik...biras geçti sonra yine başlamştı..ve en sonunda bitmişti..:)

0|0
    0|0
  • Masadan kalkıyorum ceketimi omuzuma atıyorum sigaramı çakmağımı alıp telefona bakıyorum sıkıldım ben güzelim diyip arabama geçiyorum..

Ver elini boğaz..

0|0
    0|0
  • bu sıkılmakla ilgili bi sıkıntım var çözemiyorum...

0|0
    0|0
  • evet olmuştu ama fazla uzun sürmedi bu bir kaç gün bu durumda farklı şeylerle ilgilendiğinde biraz özlediğinde ve sevgilinde bu konuda sana anlayışla yaklaşacaksa bence önemsiz bir durum

0|0
    0|0
  • Gercekten iliski monotonlasmissa artik son noktayi koymanin zamani kesinlikle gelir.yuzmeyi bilmeyen insan kibi denizin ortasinda ne kadar cabalasan bile batacaksin.bundan sonra herkes kendi yolundan devam etmeli.

0|0
    0|0
  • Hİç sevgilim/kız arkadaşım olmadığı için sıkılma durumu da olmadı.Lakin varsayarsak böyle bir durumu; herhalde biraz ara vermek en iyisi olurdu.

0|0
    0|0
  • insan sevdiğinden sıkılmaz

1|0
    0|0
  • evet bazen oluyor...

0|0
    0|0
  • iliski yasamadığım için cevap veremicem :D

0|0
    0|0
  • ben de cok oldu sutladım gonderdım ama sonra vıcdan azabı cektım

0|0
    0|0
  • kadın çiçektir çok sularsan çürür az sularsan kurur

0|0
    0|0
  • Evet, hemde çok sık oldu, boyle durumlarda bir, iki gunluk uzaklasamalar gayet ıyı gelıyor.

0|0
    0|0
  • Benim oldu oluyor ve bitireceğim

0|0
    0|0
  • kafamı dagıtabılecek en güzel şeyi yapıyorum.

0|0
    0|0
  • işte tam bu noktada,ayrılık olmadan başkasını tanımaya çalışmak mantıklımı?

0|0
    1|0
  • çok mesaj atıyor sıkılıyor insan bi süre sonra

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 20

• öyle olunca söylüyorum; iki üç gün beni sal, ben kafamı toparlim diyorum. genelde trip yiyorum ama deniyorum gene.

0|1
    0|0
  • Şuanda ciddi ciddi düşünüyordum sitede gezerken bunu.. ne yapmalıyım sorun nerede artık bıktım diye :/

1|0
    0|0
    • nasıl yani canım sende mi aynı durumdasın

• evet canım.. ve bu durumu yenmeye çalışıyorum ama nasıl yapacamı bilmiyorum :(

• bende öyle.. onun umrunda oldugunu pek sanmıyorum aramızdaki soguklugun ama ben fazlasıyla sorun ettim. sorun nerde, nasıl eskisi gibi mutlu olabiliriz diye dusunuyorum heran :(( Ne olck bilmiyorumm bnde canım ALLAH kolaylık versn ikmzede.(

• Evet, insan taş değil ki. İlla ki sıkıldığı anlar oluyor. Sabır, sebat en güzeli ama ben beceremiyorum bunu maalesef. Biraz özlemekte yarar görüyorum.

0|0
    0|0
  • olduğunda sorunun bende olduğuna inanırım,kendime biraz zaman tanır sakinlerim ve geçer.herkes dönem dönem bunalabiliyor önemli olan sakin kalabilmek bence biraz kendine zaman ayırmak

0|0
    0|0
    • pek ya bu durum 3 ay boyunca devam etti ve su anda da devam ediyor olsadı sevdiginizi biliyorsunuz ama hissedemiyorsunuz napardınız..

• ayrılığı yine de dilimin ucuna getirmezdim ama daha çok uyurdum daha çok kitap okurdum melankolik müziklerden uzak durur ve mümkünse sevgilimle daha eğlenceli vakit geçirmeye çalışırdım yani sevdiğim şeylere daha çok vakit ayırırdım.ben zamanla atlattım uzun sürmüştü üstelik umarım sende atlatırsın

• umarımm canım..

• dönemsel bişey bu. çoğu insanda olur bence

0|0
    0|0
  • evime gider vurur kafayı yatarım onsuz takılırım bi iki sonra özler paşa paşa yine yanına giderim

0|0
    0|0
  • ayrılırsam yeni başlayacak ilişkide de bu durumun olacağını düşünürüm bi süre öyle moron moron takılırım

0|0
    0|0
  • Aynen ben de bazen temponun düştüğünü hissediyorum.

Görüşmek konuşmak istemiyorum. Ara ara oluyor böyle. Keşke bir çaresi olsa. :D

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • İlişkiye biraz ara vermeyi dene canım :) eğer gerçekten birbirinizi seviyyorsanız daha çok bağlanırsınız

0|0
    0|0
  • çok hemde çooook oldugu zaman ilişkiyi bitiriyorum sıkılmam geçiyor

0|0
    0|0
  • biz her bunaldgmzda ayrıldk.. ama bunu belli ettkk. oyüzden sözle ayrılıga gerek kalmadı . sonra tekrar basladık..

0|0
    0|0
  • acaba ayrılsam mı kelimesi beynini kemiriyor bu yeterli olmayan bir sevgiden kaynaklanıyor bence

0|1
    0|0
  • Bi süre konusmama kararı mantıklı bence iki taraf içinde

0|0
    0|0
  • zaman zaman olur az dinlenirsin

0|0
    0|0
  • sevgilimle beraberken hiç sıkılmadım.çünki sevince sıkılma olmuyor..

0|0
    0|0
  • olmadı ama ilk zamanlarda çok tuhaf hissetmiştim sanki evrim geçirmiş gibiydim =/

0|0
    0|0
  • biraz kafa dağıtırsın sora tekrar geri dönersin falan.

0|0
    1|0
  • Özlemeye çalışmak işe yarıyor.

0|0
    1|0
  • oalbilir yani , o anlarda sık görüşmemek lazımdır , sorun olmasın ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...