Hayatınızı kaleme alıp bir roman yazmış olsaydınız, kitabın adını ne koyardınız?

Hayatınızı kaleme alıp bir roman yazmış olsaydınız, kitabın adını ne koyardınız?

0|1
138|112

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 138

• uzakdan görenler mesuuuut sanıyor..

(bu kız mesut değilse bunu niye mesut sanıyolla acep der bir göz atarlar vitrinime gelirler)

0|1
    0|0
  • defne'nin günlüğü

0|1
    0|0
  • Tek kelime " Hiç "

0|2
    0|0
  • fatmagülün suçu ne? hihihi şaka şaka tecavüz faln yok :D Ne olursa olsun pes etme olabilirdi mesela çünkü çok fazla büyük hedeflerim var ve çok çabalıyorum bunlar için olucak inanıyorum:)

1|1
    0|0
  • ne çektin be selahattin? link

neoya sevgiler

3|2
    1|0
  • Another Universe - inside my brain

0|1
    2|0
  • Acıların kadını. Kesinlike

0|1
    0|0
  • ''Buda geçer'' koyardım ben.. hep dediğim şey..

1|1
    0|0
  • Baki hayat yolunda kısa bir es...

0|1
    0|0
  • ölemediğim bir gün daha

2|1
    1|0
  • Hayatımı kaleme alıp bir roman yazmış olsaydım, kitabın adı ''Izdirap içindeki tatli duygusallik'' olurdu..ahhhh ah :)

0|1
    1|0
  • kendini bilemeyen kız!

0|1
    1|0
  • 'sen'

cevabım cok kısa

1|1
    1|0
  • Acımadı kii :))

1|1
    0|0
  • cevap verdiğim soruyu günün sorusu yapmış gitti 750 xper çorap alırdık la onla:((

2|2
    1|0
    • ben sana çorap alırım la yine sorun etme o kadar :)

ama sesli güldüm :D

• Ahaha kuzucum uzulme sen, sen gel buraya en sana degil corap, geyikli tayt hatta geyik bile alirim :)) iyk bu espri geyikli taytlardan bile kötüydü valla :))

• Yi kuzum, sen yemezsen babam yiycek zaten, sinavim berbat gecti :)

• ne çektin be hüngürella :))

0|1
    0|0
  • Parana Yazık, Okuduguna Degmez ya da bu mesajı verecek baska bir isim

0|1
    0|0
  • Etkisiz Eleman

0|1
    0|0
  • mürekkep lekeli olurdu heralde hmm ne bileyim yani bir gün yazılarımı toplamak istesem kitap halinde onlara fil dişinden mektuplar derim

0|1
    0|0
  • Voldemortun sümüğü

1|1
    0|0
  • Ölene kadar yaşa :) yaşamaktan kasteddigim yaşamsal faaliyetler degl...hayatını yaşamak...

0|1
    0|0
  • Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım

3|1
    3|1
  • Üff snane be slak.s.s.s

Şaka bir yana. İsim bile bulamıyorum..

0|1
    0|0
  • 'ölümü arzulamak yaşamayı istemek kadar'

1|1
    1|0
  • romanın kapağına kocaman yazardım

İNANMAYANLARA KAPAK OLSUN !

0|1
    1|0
  • hiç birşey zor değil başlıklı bir kitap olurdu.

1|1
    0|0
  • Yzarsam çalarlar şimdi .. :D Harika bir başlık buldum. :D

0|1
    2|0
  • çocukluğum - aynı tas aynı hamam

gençliğim - bu ne perhiz lahana turşusu

hayat yeniden - cümleye noktayı koymak lazım :)

seri halinde yazardım ben :D

0|1
    2|1
  • nasıl delirdim

0|1
    2|1
  • "BİR DELİ" koyardım herhalde :D Çok çılgın biriyim kendimi deli olarak görüyorum :D

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    108

Erkekler Ne Diyor 111

• kitabın önsözü şu olurdu : Adım Tahsin Yolbeyli, 23 yaşındayım Bu yaz tatlilinde komşumuz Ayfer ablayla yaşadığım macerayı sizinle paylaşmak istiyorum Ayfer abla iki yıl önce kocasıyla birlikte apartmanımıza taşınmıştı Ve ben, o günden beri onun için çıldırıyordum Ayfer abla 32 yaşında 165 boylarında beyaz tenli enfes bir kadındı Kocası Ümran abi 39 yaşında 185 boyunda atletik yapılı, yanık tenli, nefis bir adamdı Ama konumuz o değil, konumuz ayfer abla Ayfer abla sürekli giydiği askılı bluz ve mini etekle aklımı başımdan alıyordu Bir gün dayanamayıp kendisine açıldım -Ayfer abla sürekli niye aynı şeyleri giyiyon?insan kokar yav -Yıkıyoruz herhalde Aradan günler geçti O gün başıma geleceklerden habersiz, semtimizin bakkalı İsmet abiyle sohbet ediyordum İsmet abi 43 yaşında 150 boylarında buğday tenli, buğday gibi bir adamdıOldukça atletik bir gülümsemesi vardı Konumuz ayfer abla olduğu için onu da es geçiyoruz Ben bakkaldayken içeri ayfer abla girdiÜzerinde vücut hatlarını belli eden bir tişört vardı Nereye gittiğini sorunca köpeği Muffy’yi gezmeye çıkarttığını söyledi Muffy 1,5 yaşında, 40-45 santim boylarında enfes bir köpekti İpek gibi tüyleri amaan, Ayfer ablaya geçiyorum Ayfer abla beş on dakika Muffy’ye göz kulak olabilir miyim diye sordu hemen kabul ettim tabi eğilip köpeğinin tasmasını takarken gözlerime inanamadım sütyen giymemişti! Aklımı kaybedecek gibi oldum elim ayağım birbirine dolanmıştı sonra Ayfer abla Muffy’yi bırakıp gitti O gidince hayvan huysuzlandı havlamaya başladı Sakinleştireyim diye kucağıma alınca gözlerime inanamadım sütyen giymemişti! Hemen İsmet abiyi kontrol ettim o da sütyen giymemişti! peki kimdi bu sütyeni giyen?! tanrım yoksa aman allahım ben giymiştim! hem de annemin sütyenini giymiştim! hatırlıyorum annem bu sütyeni tuhafiyeci Erhan’dan almıştı Tuhafiyeci Erhan 175 boylarında, kumral lan ben bu sütyeni nasıl giydim lan?! Hemen sütyeni çıkarıp Muffy’ye taktım Muffy çıkarıp, İsmet abiye attı İsmet abi de dolgun kalçalarını sergileyerek sütyeni tezgahın altına sakladı O esnada Ayfer abla içeri girdi! Üzerinde vücut hatlarını gösteren bir gömlek vardı hani tişört vardı, gömleği ne zaman giydin diye sorduk tuhafiyeci Erhan’a uğradım ondan aldım dedi Tuhafiyeci Erhan 175 boylarında, kumral bir dakka noluyo lan orda? vay şerefsizler! -git lan! git! işte böyle artık Muffy, ben ve İsmet abi her gün buluşup sevişiyoruz.

0|1
    0|0
  • link adam yazmış bile.

0|1
    0|0
  • Öncelikle böyle güzel soru için 5 yıldız verdim ... Yaratıcı bir soru... ;) Başlık olarak romanıma Çalışan Makine... (Çalışmaktan başka vakit olmuyor ki arkadaşım :( :) )

0|1
    0|0
  • kavgam, dur onu hitler koymuştu sanırım, akbilini satan bilge olsun benimkisi oda vardı gerçi adı hayri hiç demicem bulamadım benimkinin bir farkı olsun kapakta hiçbişiy yazmasın

0|1
    0|0
  • Adı lazım değil baş harfi ben.

0|1
    0|0
  • "Karda Kurt İzi"

Kurt asildir, güçlüdür, onurludur, mücadelecidir, ailesine bağlıdır. Ama yaralnınca yalnız kalır. Karlar eriyince, izler de silinir.

0|1
    0|0
  • yalan dünya :))

0|1
    0|0
  • Yazarı : Unknown Artist

Başlık : Unknown Title :P

0|1
    1|0
  • kod adı: sepetçi usta ... yazım çalışmaları devam etmektedir

0|1
    0|0
  • Böyle Şansın...

1|1
    0|0
  • Farklı bir mutluluk

0|1
    0|0
  • Kesinlikle 'BİR UMUT' koyardım ki yazıyorum bu kitabı :)

0|1
    0|0
  • Phen xd < bu olurdu.

0|1
    0|0
  • ''yeniden doğup gelsem cocuk kalır büyümezdim'' koyardım

1|1
    0|0
  • aşk mağduru :))

0|1
    0|0
  • belçika'da gece hayatı

0|1
    0|0
  • lazishbay veriridim

0|1
    1|0
  • kadersiz.. olanbilirdi...

0|1
    2|0
    • bu güzel bi başlık olabilir :)

• her yasadigimiz kaderle bag kurmustur o yuzden bu baslik ilgi cekicidir hayatin en gercegidir :)

• adımı yazardım

0|1
    0|0

• 0|1
    0|0
  • Şizofren Hikayeler...

0|1
    0|0
  • Grup indirimi

0|1
    0|0
  • insanmı hayvanmı

0|1
    0|0
  • Haydar'ın Dümeni

0|3
    0|0
  • Kapak: link

İsim: İçinden Geçicem..

0|1
    0|0
  • O gelıyo !

0|1
    0|0
  • Ya mutlu ol ya da yaşama .

0|1
    0|0
  • işte ben koyardım adını

0|1
    0|0
  • Rüyalar ya da dejavu

0|1
    0|0
  • bu kızların hepsımı huzunlu hepsının yuregı yara bere ıcınde ... hıc ıc acıcı bısı yokmu hayattan yasamaktan zevk alan yokmu hacı bu notumla soru guncellesene lütfen

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    81
Yükleniyor...