Kuyruk acılarınız neler?

Şu hayatta herkesin bir kuyruk acısı vardır sanırım. Kimse artistlik yapmasın benim yok diye :))

Bu soruyu istediğiniz kategoriden cevaplayın. Nedir kuyruk acılarınız?

Gizli arkadaş sen cevaplama.

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• şimdi yazmasam kuyruk acım var es geçemiyorum, yazsam gizli kullanıcılara kapanmış :P

Evimin anahtarını verecek kadar yakın olan arkadaşım, benm evde olmadığım ve olmayacağımı bildiği bir saatte, bu anahtarı benim hayatımda tek aşık olduğum ve ayrılıktan sonra 3 yıl geçmesine rağmen yeni yeni yaralarımın iyileştiği eski sevgilime 'eve kız atmak' gibi şerefsiz bir eylem için vermesinden daha büyük kuyruk acım var mı bu hayatta ? henüz en büyüğü bu, dahası da olmasın zaten :))

0|1
    0|0
    • ooovv fenaymış :) Ama gülerek anlatabildiğine göre gizliden yazamaman bence iyi olmuş :))

• :)) olsun olsun

• ...ve 3 yıl sonra(geçenlerde) aradı çok pişman olduğunu söyledi helallik istedi. affetmedim

Kızlar Ne Diyor 14

• terkedilmiştim, 2 sene oldu, 2 senede ancak geçti acısı :) dün gece aradım 2 saat telefonda konuştuk iyi geldi :)

0|2
    0|0
  • Ben bi' kertenkeleyim.Kuyruğuma basıp koparttılar evet o anda çok canım acıdı...Ama arkamı dönüp gittiğimde zamanla yeni bi' kuyruk oluştu ve eskisinden daha da sağlam kuyruğum...Tekrardan canımı yakan olursa hiç sorun değil kopsa da kuyruğum çıkmasını bilir yeniden;)

1|1
    0|0
  • benimkini biliyon yazdırma şimdi

0|2
    0|0
    • Tamam. Sana bunu 1 ay sonra gülerek yazdırmak tek ümidim.

• çok acıyorsa keselim, yeni model yapalım :DDD

• acımız büyük:D

0|1
    0|0
    • kuyruğu merak ettik ama şimdi

• kimsesizlerrr

• ahahah :D

• Kuyruk acim su ki; ilgi duydugum kisinin rahatlligi.

Bu rahatlik karsisinda hicbirsey yapamiyor olmam ve sonucunda bende de bi rahatlik olmasi :D

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmedi şu an. Ama illaki olmuştur.

1|2
    1|0
  • benim yok

1|1
    0|0
  • Kuyruk acısı aldatıldım canımı sıktılar senelerimi heba ettim bu mudur budur :) kuyruk fenaa :D

0|1
    0|0
  • çok sevgili kuzenim eski erkek arkadaşımla nişanlanmıştı.. geldi geçtiiii ;)

0|1
    0|0
    • vay anasını bu da iyimiş :)

• Senin kuyruk acin ne?

0|1
    0|0
    • önce ben sordum :D

• cavabını alalım

• Bilemedim simdi.

• Karşımdaki tam kuyruguma basacakken yakalar ayagına basarım ayak agrısından basamaz :D

0|0
    0|0
  • benim kuyruğum yokkine.. :) ama yürek acımız var tabi. kız arkadaşlarımdan çok kazık yedim sevgilileri bana asıldı diye..ne yaparsın işte..

0|0
    0|0
  • :(

Kuyruk acıma ben belkim gizli yanıtlamak istiyorum oldumu şimdi o not öyle orda. Hıh

0|0
    0|0
    • Olayımız bu, açık açık söylemek. Hadi roza yapabilirsin.

• ahahahaha :D roza ben yatıorm artık hasta bir delüanlıyım ben uyku istiyor vicudum. Dikkat et kendine

• Bu saate mi bebe süt içte yat hahah sdfgfd Geçmiş olsun sende kendine cici bak bb :))

• herkesin kuyruk acısı kendine sor bana pişmanmıyım ? HAYIR :D

0|0
    0|0
    • Ama kuyruk acınız var mı diye sormadım ki ben.

Erkekler Ne Diyor 6

• Annemin yaptığı sütlacın, böreğin, poğaçanın son kalanını hep babam öşürüyor, ya ben eve geç geliyorum diye dış kapının dış mandalı olmak zorundamıyım? :DD naber sadıç

1|1
    0|0
  • patronum deyip çok güvendiğim itin taktığı 70 bin borç hala kuyruğumda,şerrrrrrefsizzzzz herif :/ sinirlendim gene aklıma geldi şimdi...

0|1
    0|0
    • Hoppaaa 70bin iyimiş.

• Estağfurullah. Umarım hal yoluna girer derdin biraderim.

• teşekkürederim sağolasın..

• geberir derecede hastayım, kurum doktoru rapor vermedi. Herif hakkında soruşturma açtırmayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Bi şişe Remy Martin iç bişeyin kalmaz dude

• Geçmiş olsun Soul. Kurum devletse hiçbirşey olmuyor yalnız.

• @overc: votka-limonl c vitamini depoladım.

@soran: teşekkerler... kendime kafa izni yazıp, evdeyim. ömrümün son dakikalarını siteye yazarak geçiriyorum.

• ailemde cok yakinimdan okkali bir kazik yemek... o kuyruk acim hala cikamadi

0|1
    0|0
    • O yüzden adı kuyruk acısı zaten:)) Sağol dürüst cevap için.

• ne demek efenim...

• Kuyruk acım yok, çünkü kuyruğumda yok.

Geçmişimden pek çok şeyi günüme ve geleceğime taşîyorum, ama bunların içinde Acı, Kin ve Nefret yok.

Bir tarafımı acıtmaya çalışanları, acıtmadam bertaraf etmeyi tercih ettim hep...

0|0
    0|0
  • önce sen söyle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...