Bisiklet sürmeyi sevenler?

Bisiklet sürmeyi kimler seviyor? Çocukça mı yoksa gerçekten bir tutku mu? Şahsen ben bisikletle uzaklara gitmeyi çok seviyorum :) yaş 24. Hala çocuk ruhlu muyum yoksa macera adranalin tutkunu muyum? Bence macera ve adranalin tutkunuyum. :)

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi çabanla ulaşabileceklerinin sınırını zorlamaktır bisiklet sürmek özgürlüktür, tutkudur, arkadaştır. Muğladan aydına bisikletle gittim böyle bir keyif ve özgürlük hissi tarif edilemez derecede çok tam 7 saat sürdü ve hiç sıkılmadım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Baya oluyor ya geçen yıl sürmüştüm herhalde en son seviyorum 😊

0|1
    0|0
  • cocuklukla baglantisini cozemedim, 3 tekerlekli mi?

0|1
    0|0
  • Hala sürerim seviyorum da..

0|1
    0|0
  • bende severim. çok iyi bilmem ama keyifli.

0|1
    0|0
  • 20 km gidebilirim sanırım ☺️ Seviyorum ben

0|1
    0|0
    • antalyayi bilenler varsa real AVM nin oradan sıçan adasina kadar gittim sonra konyaaltinbeach park ve cumhuriyet meydanından eve gittim sanirim 20, yi geçmiştir :) zevkli bisiklet sürmek. Antalyaya gidiyim yine gezicem

• Çocukça olduğunu düşünmüyorum bence gayet eğlenceli ☺️ çok severim ❤️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo ne çocukçası avrupada çok fazla kullanılıyor öyle ki çok güzel tasarımlar bile geliiştirmişler demek ki yoğun bir kullanım var.

i.telegraph.co.uk/.../...linkdrop_620_2730331b.jpg

0|1
    0|0
  • Ben bu yaz sansun amasya erzincan erzurum ve balıkesir ayvalık sarımsaklı dikili aliağa İzmir selçuk kuşadası yaptım daha önce rize batum yaptım günde 250km yaptığım oluyo kayseri uluslararası dağ bisikleti yarışına katıldım daha birsürü yer gezdim bisikletle bisiklet candır ❤️❤️

0|1
    0|0
  • Severdim bütün bisikletlerim çalındı 0çlar yemeyip içmeyip bisiklet çalıyor.

0|1
    0|0
    • Benimkinide caldilar en sonunda kendim toplama bisiklet yaptim. Parcalarini aldim evde kendim birleştirdim balkonda kimse calamiyor :d

• Adalarda bisiklet surmeyi severim bir de sahilde

0|1
    0|0
  • Adalara gittiğim zaman ama çok uzak kaldık istdan bu aralar

0|1
    0|0
  • bsklet sürünce alet kalkıo *

0|0
    0|1
  • çocukca git motor al kendine

0|0
    1|2