Telli erkek sizin gözünüzde nasıl?

Kızlar size soru diş tel taktırmış erkek gördüğünüzde ne gibi yorum yaptınız şuana kadar yakışmış güzel mi olmuş dediniz ıyy ne çirkin tenekeler mi? ayy ne şirin olmuş çocuğa bak mı ? uff çok itici abi bu ne mi ? illa bunlar değilde işte ne düşündünüz ? Bide teli olan varsa şu öpüşme mevzusunu bi açıklarsa güzel olur :)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bazılarına tel daha sevımlı duruyor ama ınsanı daha da cırkınlestırdıgı falan yok. opusmede hıc bır sıkıntı cıkarmıyor merak etme :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tedavi sonuçta , teli bırak maske takanlar var :)) .. artık çok normal hemen herkesete tel var ağzında..

0|0
    0|0
  • bn asla arkadaşıma dönüp de bi çocuğun diş teli hakkında yrm yapmam kim yapar ki yaa :b

ne yani sen bi kızın elinde yarabandı görsen bunun üzerine düşünür müsün?

bu da öyle bişi işte kimse umursamaz :))

takma kafana bu kdr hiç kimse üzerinde durmuyo..

0|0
    0|0
    • ama önemli bi karar yara bandı 1 gün dursun diğeri en aşağı 2 yıl burdan da bakmak lazım ya kimse dönüp arkadaşına ohaa tellere bak falan demez tabide ben telsiz olupta tel takınca çok daha şirin gözüken kızlar gördüm ondan erkeklerdede aynıdır acaba bu olay diye sordum :)

• Neyse o bişey değiştirmez diyosun galiba o zaman güzel :) sexy çekici olmaya gerek yok teşekkür ettim :)

• Metelcisin galiba

0|0
    0|0
  • bana diş teli olan insanlar çok sevimli geliyo :)

0|0
    0|0
  • Bazılarında çok şirin oluyor ama umrumda değil öpüşürken telleri çıkarırsın olur biter. :))

1|0
    0|0
  • Temizliğine dikkat ettiği sürece bi sorun yok bence bi kız arkadaşım vardı telli temizlikle alakası yok heralde konusma bitiminde kusardım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Telli telli telli şu telli turna

Sanma ki yaralı uçmaz bir daha

Takılmış kanadı göçmen buluta

Anlatır eski beni şimdiki bana

Sakın çıkma patika yollara

O dağlara kırlara o karlı ovaya

Yenik düşüyor herşey zamana

Biz büyüdük ve kirlendi dünya

(özellikle son kısma dikkat) :d:d