Erkek arkadaşınızın sizin sevdiğini nerden anlarsınız ?

erkek arkadaşınızın sizin sevdiğini nerden anlarsınız ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki bakışlarından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlayamassın en azından ben olsam anlayamazdın insanlar ilişkide profesyonel olmuş günümüzde ilk günkü gibi aşık durumları yapmalar sıkıcı olabilir ama sonucunda erkek hep birşey arar ... eğer buluşmanıza yada evine içlik ile geliyorsa o erkek candır utanmadan elini pantoluna at ve içlik mi giydin diye sor yoksa problem vardır varsa o adam seviyordur candır !

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlarım sevmesin beni mutluyum.

0|0
    0|0
  • deger verir her zaman yanınızda olur her zaman seni düşünür arar sen nasıl belli edersinn :)) sewdigini

0|0
    0|0
  • Eğer hâlen kocan değilde erkek arkadaşınsa zaten sevmiyodur. Flört zinadır!

0|0
    0|0
  • İlk cevabı ışık hızıyla ben yazmak istiyorum. vaz geçtim erkek arkadaş diyrmuş ben kız arkadaş okudum tüm hevesim kaçtı çok kotu hissettim kendimi...

0|0
    0|0
  • ben sevdigimi kiskanirim anlasin ordan ;)

0|0
    0|0
  • Playstation oynarken oyunu durdurup sana mesaj atıyorsa seni seviyordur :)

0|0
    0|0
  • anlamadıysan hala ayrıl salla.

0|0
    0|0
  • ergen aşkı geçince anlarım...

0|0
    0|0
  • sana o bakışlarla bakıyorsa anlarsın.O bakışı görünce zaten anlarsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bazen anlamak gerekmez, yada anlamak istemeyiz, yada anasilmaktan korkariz. Anlamayi istemek bir adim bence sevdigin senin nekdr sevdigini. Yalanlar aleminde yasiyoruz, kim kimi nekadar seviyor kim ispatlar bir anne babanin ispatsiz sevgisine karsin ?

0|0
    0|0
  • zeki olursan anlarsın canım :)

0|0
    0|0
  • Bazen bi bakısından ...

0|0
    0|0
  • anlayamam hep kandırılırm::)

0|0
    0|0
  • anlayamiyorum :-( sevgilimin beni sevip sevmedigini bende anlamak isterdim. Bazi davranislariyla sevdigini düsünüyorum, bazi davranislariyla sevmedigini düsünüyorum. :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...