Uçurtma Avcısı, Bin Muhteşem Güneş gibi Khaled Hosseını tarzında kitaplar? Ağlamak için?

Onun gibi içten anlatan betimleyen ve evet hönküre hönküre yerlerde tepinerek ağlatacak kitap arıyorum? Dram yüklü olsun ama insana değinsin cıvık cıvık aşk istemiyorum

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ilk 10 da dır bende bu verdiğin örnek kitaplar. moloka'i 'i yi okumalısın kesinlikle.. 1900lü yılların başında, Hawaii cüzzam kolonisinde geçiyor konu..
    Honululu var bir de aynı yazardan.. Kore savaşı sırasında kızlar Kore den kurtulmak için başka ülkelere mektup gelini (mektupla tanışarak) olarak görmeden yaşlı adamlara kaçarlarmış... kitaptaki ana karakterde bu şekilde gelin gidiyor hawaii ye.. ayrıca. sineklerin tanrısı, utanmaz adam (adam kedi yiyo açlıktan :d ) romalı kadın, jane eyre, okumuşsundur gerçi ama babalar ve oğullar... kısa öyküler istersen Tolstoy: hacı murat, sevgi neredeyse tanrı oradadır. başarı hikayeleri: insan isterse azmin zaferi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ateş böcegi yolu kristina hannah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• uçurtma avcısı beni ağlatmadı sorun nerede

1|0
    0|0
  • Hakan Günday-AZ
    Hakan Günday-Daha

1|0
    0|0
  • Mesut topal-Dibe vuranlar

1|0
    0|0
  • Ve dağlar yankılandı
    Nar ağacı

1|0
    0|0
  • Ve Dağlar Yankılandı'da onun kitabı.
    Cennetinden Bakarken çok güzel filmi de var ama kitabı gibi değil tavsiye ederim okumanı.

1|0
    0|0
  • Şeker portakalı , ay beni bir ağlama tutmuştu sorma gitsin ühühüh =((

1|0
    0|0
  • Zana muhsen annemi bir kez daha görebilsem, gerçek bir öykü müthiş bir kitap tavsiye ederimm

1|0
    0|0
Yükleniyor...