Moda mı? O da ne demek?

Bugün bir dergi okudum. Derginin tamamı ne giyeceğimizi anlatıyor ve buna MODA adını takmışlar. Bence bu çok saçma. Bende biraz araştırma yaptım MODA ile ilgili ve MODA nın ÇOK SAÇMA olduğuna karar verdim ve MODA ya kendim bir anlam verdim. BENCE MODA DEMEK insanların kendini güzel hissettiği zaman demektir. Kendini güzel hissedince MODAyı yakalamış. Olursun. Şimdide size soruyorum SİZCE MODA nedir?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Suru piskolojisi ile ilgili yazilar oku.. Moda her daim var olacaktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• moda ne demek biliyormusun. şimdi popiler olan şeyler örneğin şimdi ne moda windows 8, hangi program moda yetenek sizsiniz, hangi saç moda uzun ortadan ayrılan saç, erkekte hangi moda palto.. yani sürekli bir yeni ve güzel keşfedilen şeyler modadır. modayı takip edip veya beğenmemek sizin tercihiniz kesinlikle böyle yapacaksın da değil ama internette ne moda kızlarsoruyor.com

0|0
    0|0
  • Borsa gibi bişeydir devamlı değişir değişir ama durmaz :)

1|0
    0|0
  • o kadar çok moda dedin ki konudan uzaklaştım

0|0
    0|0
  • Moda o kadar çirkindir ki, her altı ayda bir değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin düşündüğün gibi olmalı zaten. bayanlar moda diye yakışıp yakışmamasına bakmadan saçma sapan şeyler alıp giyiyor.

0|0
    0|0
  • Moda demek insanları tüketime özendirmek demek. Savurganlığı masumlaştırmak demek. Güzeli vardır tercih edilir zamana ve uygunluğa göre. %90ı saçma.

0|0
    0|0
  • genelde belirli bi zaman daha cok kullanilmaya baslayan seylere moda derler

ama bana göre moda insana yakisandir

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...