Sizce güzel bi hediye olmuş mu :)) ?

arkadaşlar benım 2 yıllık bi ilişkim var çok şükür ona güvenım sonsuz onunda aynen :)) çok sevıyorum sevdiğimden daha çok seviliyorum :) ailesi falan çok iyi onlarda benı cok sevıo benım babam hariç herkes biliyor içinde allah korkusu olan bana değer veren biri :)) Ve sevgilim askerde .. Askerim salı günü burada öğleden sonra .. Çarşamba günü birlikteyiz allahın izniyle :)) .. Arkadaşlar onun dogum gunu 20 ocaktaydı .. yanımda değildi bende bi hediye almak ıstedım aslında hediye die dusunmedım .. galatasarayın magazasını gezerken askerım fanatik galatasaraylı en aşırısından :) atkılar gözüme çarptı .. çok güzellerdi .. atkının bi yüzünde takımın resmi var arka yüzünde tüm futbolcuların ımzaları ve yazılar falan var ama çok güzel emınım aranızda bılen vardır kadıköy hatırasıymıs .. :)) Usta birliğinide şırnakta yapacak :S .. sizce nasıl olmus ve onu 1 hafta mutlu etmek ıcın neler yapmalym?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• atkı iyi fikir ama bide kazak al falan :) yada özel t-hediyeler yaptiriyorlar sıcak su bardagi vs. ondan yaptırt mümkünse bide kek yap ona burdayken :) bayılır ;)

1|0
    0|0
    • öle şeyler sacma gelıo bana acıkca sölemek gerekırse ama kazak bende dusunuyorm hem sırnak soğuk yanında götürür zaten pasta istiyo pasta yapacagm ona :)

• hahaha tipsiz derim kendime ama bana kazanova diyorlar arkadaşlar kızlarda tatli diyo ama ben inanmıyorum pek :) teşekkürler herşeyin icin :):)

• rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgılını kıskandım desem kızarmısın bılmıorum ama senın gıbı bır sevgılım olmasını çok ısterdım benı düşünen bır sevgılım olsıun ısterdım bence beğenır fanatık gs lıyse

0|0
    0|0
    • kızmam ki :) olur inşallah :) bu daha ne ki .. bi kere annemler ankaraya gitmişti oda işten yorgun gelecekti ben ona en sevdiği yemeği yapmıstım söylemeden hemde çok mutlu olmustu çok sevıyorum ıste ınsallah dedıgınız gıbı begenır

• vallahi soylediginiz kadar bir birinizi seviyorsaniz ki bence seviyorsunuz. kagida dogum gunun kutlu olsun yazman bile ona dunyalari bagislamak gibi birsey belkide daha iyi cunki dunyalari yonetmek kolay digildir stress falan :)

0|0
    0|0
    • :)) aynen öyle çok mutlu oluyor .. bız bırlıkteyken ablası falan arıyor bı kere telefonda demıstı ki merve yanında anladım sesın çok iyi geliyor demıstı oda aynen öylee demıstı:) aynen anlattgm gıbı yanı :)

• inşallah tesekkurler

• Galatasaray atkısı o ya bi erkeği mutlu edecek en güzel hediyelerden biri bence hediye iyi. Ha bırde bır hafta nasıl mutlu ederım dıye sormussun kırmamaya calıs ne isterse yapmaya calıs hayırlısı olsun bu arada hayırlı teskereler...

0|0
    0|0
    • öyle mı dersın cok tesekkur ederım oda begenır ınsallahhh :) bide atkı cok guzel :) tamam öyle yapıcam tesekkur ederımm :)

• sen onu çok iyi mutlu edebilirsin.

0|0
    0|0
    • nasıl ?

• üyeyim de bilmem olur

• beni ekle o zaman

• Siz olmuşsunuz baya baya bizim elimizden bisi gelmez. Mutluluklar :)))

0|0
    0|0
    • :)))))))) tesekkur ederımmmmm

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...