Evde vücut gelistirmeye başladm 2 gün oldu ama bugün fena hamladim ne kdar snra hamlama geçer?

Ya arkadaş her tarafim agriyor bu ne kadar sonra geçer yani vücudum alışır? Hamlik olmaz kaç gün sonra alışır vücut

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta orta duruma gelmek için yeter muhtemelen ama çalıştıktan sonra kendini iyi hissetmeye başlaman 2 haftayı bulur. bu sürede çalışmayı bırakma yoksa yine aynı duruma gelebilirsin

0|0
    0|0
    • Hergun aksam 20:00 21:00 arası yapıyorum yani gündüz okul felan vakit olmuyor yemek yiyorum aksam sonra eritiyrm ancak işte bırakmak yok basladim bir kere

• Bişey olmaz herhalde ama kndne yüklenme fazla yaşın küçük daha

• Öyle yapacam

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• No pain no gain bro. Liflerini fazla zorlamamaya calis; agrilar idmanlarini dogru yaptigin anlamina gelir. Ilk baslarda agrilar fena olur. Agirliklari arttirdikca agrilarin yine olacaktir ama kaslarin guclenmeye basladigi icin cabuk yorulmayacak ve dogru uyku ve beslenme duzeniyle hizla kendini onaracaktir.

0|0
    0|0
    • Önce davransaydin bunu eig secerdim :D en açıklayıcı bu olmuş teşekkürler ama hasta oldum bıraktım yarin felan dambul alicam yani tam baslicam

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir haftaya alışırsın. Çalışmaya devam.

0|0
    0|0
    • İnşallah ya okulda klima çalışıyor uykum geliyor 18 yaşındayım abi 4 set 10 ar 10 ar yapiyorum 40 sınav 40 mekik yanı iyimi simdi bu bana gore kilolu değilim

• tamam abi sağol

• Rica ederim kardeşim.

• sana bağlı çalışmayı aksatmassan kısa bisure sonra gecer

0|0
    0|0
    • Günde bir kere aksam 8 9 arası iyimi macbur o saatte yapiyrm okul felan var ondan

• dediğim gibi sürekli yapıcaksan yeterli olur yalnız evde yaptığın için vücut geliştirmeyi internetten biraz araştır doğru nefes alma-hangi hareket nasıl yapılır v. s malum sağlık önemli..

• tamam abi arastircam t. e

Yükleniyor...