Sevgilinize veya arkadasınıza sormayı cok isteyipte soramadıgınız nevar aklınızda;)

Sevgilinize veya arkadasınıza sormayı cok isteyipte soramadıgınız nevar aklınızda;) merak ettiğiniz hadi soralım

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Karısıyla nasıl seviştiğini merak ediyorum, ama en kısa zamanda soracam zaten:)

0|0
    0|0
    • Ben bir bayan arkadasıma sormuştum oda önce sen anlat bende anlatırım demişti aynı Cvp karşılaşırsan peki ;)

• benim alacağım cevap belli, o bişey yapmaz, öyle yuatar, ben de işimi görürüm...

• Bu konuları konusalımmı birbirimizle ekle beni özelden mesajlaşalım anlatalım

Kızlar Ne Diyor 11

• yanyana iken boyu benden uzun olduğu için orda havalar nasıl dye sormk istyrm ama cesaret edemyrm br tanecik hocacığıma :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilime şu an sormak istediğim tek soru bu neyin kafası hacı

0|0
    0|0
  • eski sevgilime geri döndüğü zaman değdi mi bizi bitirmeye şimdi mutlu musun demek isterdim o döndü ama soramadım

0|0
    0|0
  • yakın erkek arkaşıma ya ben güzemiyim demek isterdim.Çünkü gerçekte desem dalga geçerler :D

0|0
    0|0
  • "Seni seviyorum arkadasım sen bunu bilmesen de. Peki sen beni seviyor musun?" Diye sormak isterdim...

0|0
    0|0
  • sevigilimle aynı zamanda arkadas olmayıda becerenlerdenm bi sorum varsa dirrek ona sorarım newle alakalı oldğu önmsz

0|0
    0|0
  • Aletinin buyuklugunu birde ne sıklıkla masturbasyon yaptigi. Ama terbiyem musaade etmiyorr arkadas

0|0
    0|0
  • penis kaç cm :P

0|0
    0|0
  • eskı sevgılılerını sormak ıstyorum lısedeyken maceraları falan ama sormanın sırası degıl şu dönem

0|0
    0|0
    • Gercekten dinlemek istermydin uzun anlatsaydı sana ;))

• benım anlatcak pek bırseyım yok bu konuda :D hep elzabeth takıldıgımdan :)

• onu anlatırsın :)

• daha once beraber olduğun kadınlar nasıldı diye sormak isterdim (

0|0
    0|0
    • Bence bunu yerinde ve zamanında sorarsan Cvp alabilirsin bana sorulmuştu ;))

• bazi şeyleri yapmıyorumda o yüzden soramam...

• Takılma çaktırmadan sor için rahatlasın ;))

• sevgilime kaç cm ve kaç cm çapında sormak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben herşeyi sorar söylerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...