KS'ye takılmanızın \ gelmenizin nedeni ne ?

Arkadaşlar epeydir buradayım diyelim.. seneler olmadı ama..

Şimdi bazı sorulara bakıyorum gerçekten bana birşeyler öğretmese bile ilgimi çekip cevaplıyorum, cevaplanası sorular ve akabinde yıldızımı veriyorum.

Bazı sorulara bakıyorum yani 2 çeşit gariplik görüyorum... sırf bir kız soruyor diye bir kaç dakikada onlarca cevap, zorlasa binlere bile çıkar gibi geliyor. Soruda gerçekten sorulabilecek en saçma şeyler listesinde top10 düzenlense ömür boyu listede asılı kalacakmış gibi..

Burada benim derdim soru soruyorum cevap almıyorum değil, yani biraz paylaşımlara cevaplara özen gösterilse diyorum? Diğer arkadaşların emeği ve gerçekten merak ettiği şeyler olabiliyor, onuda geçtim geyik dahi olsa olur..

Sonra erkeklere bir gurur geliyor yok arkadaş olur mu öyle gibi :)) Öyle değil mi ? attığın yorumlara bakın o zaman !

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• tamamen merak . sorularıma cevap bulmak cevaplara ise öneri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• başak geçmek.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısından geliyorum. Facede konusacak arkadas bulamayinca burada vakit geciriyorum

0|0
    0|0
    • 1 miylar insan takılıyo oraya.. çok değil A harfi ile aratsan çıkacak ilk bin türk erkeği seve seve muhabbet eder sennen...

• Yok ben oyle muhabbetleri sevmiyorum abaza dolu orasi. Sevgilimde sifrem var oyuzden ona yamukluk yapamam. Anca burda insanlarin sorularini cvapliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• can sıkıntısı ve gülmek :)

0|0
    0|0
  • Akıl sağlığı yerinde olan ama şizofrenmiş gibi davranan bir kızın davranışlarının altında yatan ana sebebi burda sormaya geldim.O gün bugündür burdayım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...