String mayoların moda olmasını ister miydiniz kızlar?

String mayoların moda olmasını ister miydiniz kızlar? Bence çok estetik duruyor kadın vücudunda. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruya cevap verirsek sevinirim.Soru kızlara soruluyor .Tamam erkeklerde cevap verebilir ama konuya ccevap versinler lütfen.Kendilerinde olan özelliklerin başkasında olduğunu yazmasın Sonra da exper lideri zannetmesin kendiini.Cevap yazılacağı zaman engellemesin.Bir de beni engelleyen kişiler ya engeli açsın yoksa da cevap yazmasın lütfen.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence biran evel .çiftleşmelisin ...

6|3
    0|2
  • Hayır.

Çok saçma bir soru.

İstemış olsak beğenmıştık demek, ve beğenmış olsak giyerdık moda olsada olmasada. Giyenler pek olmadığı icin bunun moda olmasını isteyende pek yoktur demek. Mantık?

0|0
    0|0
  • yazın bir bayanda gördüm..plajda..

fiziğide gayet güzeldi ama çok itici duruyordu..

en azından bana öyle geldi :))

0|0
    0|0
  • selülitli ve şişman kadınlarda da güzel duruyor mudur sence sadece kadın cinsinden oldukları için?

1|0
    0|0
    • İsteyen giysin bence.Tabiki fit olanlarda süper olur:)

• niye hep kızlar? siz giyin o kıllı k.çınıza :)

2|1
    0|0
  • Bir an önce eşini bul bakirerkek .

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|2
    0|0
  • Önce beyler lütfen.

1|0
    0|0
  • Erkeklerede yakışıyor tam ellenmelik popolar

1|0
    0|0
  • moda olursa olsun , ben anca kocama karşı giyerim ! :))

0|1
    0|0
  • Çokk çirkiinn :s

0|0
    0|0
  • bunu plajda giyenleri iğrenç buluyorum plajda giyecek daha düzgün bikini ve mayolar seçebilirler

0|0
    0|0
  • iğrenc bence herkesın oyle dolastıgını dusunsene bi, buyuk cırkınlık

0|0
    0|0
  • olmasın hiçbir şekilde giymem giyenlerid görmek istemem

0|0
    0|0
  • senin beklentin bu yönde sanırım bakirerkek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne bileyim, ilerde eşin sevgilin bacın giysin istermiydin, şu sorundan bile nickini tam olarak idrak edebilmiş ender üyelerden biri olduğunu belli edebiliyorsun.

Not:senin yerinde olsam ben de isterdim, arkandayım

0|0
    0|0
  • Sen kafana takma sevgili dostum. Hepimiz string seviyoruz. Ama şimdi plajda giyilmesi. Poponun aynen ifşası türk kültüründe pek gitmez be hacı..

evde sana şöyle jartiyer çoraplı bi şekil yapsa daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
  • bence sen bakir değilsin :)) öyle olmuş olsan bile nickiini değiştir abaza erkek yap :)))) kızma hee:))

1|0
    0|1
  • neden bakir oldugun anlasildi... kolay gelsin

1|0
    1|1
  • Bence sen kafanda zaten istediğine giydiriyorsundur o mayoları müdür. Depolamaya devam. :))

0|0
    0|0
  • sevgili arkadaşım...belki bana kızıyorsun yorumlarından ötürü ama yine söylüyorum,lütfen birini bul ve acilen seviş...zira site senin bu sorularından sıkılmışa benzer...

0|0
    0|0
  • kızlar bir kere mualefet yapmayın yaa...hep mualefetsiniz..cevap vermeyeceksen hiç yazma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...