Hala erkekleri anlayabilmiş değilim ??

ben bu erkeklerin milli olma olayını anlayabilmiş değilim.sevgilim bana arkadaşlarını susturmak ıcın bir kere böyle bir şey yaptıgını soyledı .erkek arkadaşları sordugunda tabi olumm kaç kere hemde dıye cevap verdı bır kere.bende sordum orda altta kalmamak ıcın yaptıgını soyledı.neden bu kadar önemli sizin için milli olmak ? olmasa ne kaybeder ki.çok saçma bence bana bu konuyu adam akıllı açıklayabılecek olan var mı ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• birileri milli olmayan erkekleri ezik ilan etmiş. erkek değilmisin işemek içinmi kullanıyorsun deyip vermiş gazı, bu bizim zavallılarda ezik olmamak için böyle şeyler yapar. gerçi yüzde doksanı yalandırya neyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba.

Bu, Tamamen Kişilik Olayıdır.

Halkımız Tarafından ''Milli'' Olarak Tanımlanan Bir Kızla İlişkiye Giren Erkek Bir Zafer Kazandığını Düşünüp, Diğer Deneyimleri Olmamış Erkeklerden KendiniFarklı Kıldığı İçin Önemli Olabilir.

Onlarca Kız Sayensinde Böyle Zaferler Kazanan veya Kazandığını Düşünen Erkekler Bunun Kolay.

Bir Kızın Kalbinde İse Zafer Kazanmak Zor Olduğunu Söylemedende Edemeyeceğim.

1|0
    0|0
  • kadınların olduğu gibi erkeklerinde kendi aralarında bu tip muhabbetleri wardır , neden garipsedin anlamadım

0|0
    0|0
    • kadınların hiç biri oturupta onla şunu yaptım bunla bunu yaptım demez.aksine namusluymuş gibi her yaptığını saklayıp karşısındakı kıza b.k atar ama erkekler sankı cok ıyı bır b.kmuş gibi gerine gerine anlatıyorlar ben bunu anlayabilmiş değilim.oldun da ne oldu başın göğe mi erdi?

• mükemmel olmasakta sizden iyi olduğumuz kesın ;)

• bu göreceli bi kavram , karakter meselesi diyelim geçelim

• milli olmak için hiç ugraşmadım ama oldum.parayla degil sevdigim kişyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...