Kaç yıl yaşamak isterdiniz?

Gılgamış ölümsüzlük iksirine ulaşmak uğruna o kadar yollara düşmüş,ulaşmış.Sonra ölmüş o ayrı...Sizin elinizde seçme şansı olsa(uzatmak açısından) ömrünüzün kaç yıl olmasını isterdiniz? Çok uzun isteyenler neyle değerlendirmeyi düşünürdü zamanını? Hadi bakalım

Güncellemeler:
Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Allah mutlu ömürler versin. Hepinizi +1'ledim. İyi akşamlar

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allah elden ayaktan düsürmeden canimi alsin tek dilegim duam budur.

2|0
    0|0
    • Tabi sağlık olmadıktan sonra neye yarar değil mi? Katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• 1000 yıl yaşamak isterdim dicem ama daha fazla kitap okumak dışında bana bir yararı olmıcak hep aynı şeyler hayat monoton naparsan yap belli bir şeyın dışına çıkılmıyor.onun yerine insanın en bilinçli olduğu yaşlar 30-45 arası ne sağlık problemi var ne iş kaygısı genel olarak bu 15 yılı iyi değerlendirmeyı düşünüyorum kitaplar seyahatler bilmediğim yeni tatlar ve aşk..

1|0
    0|0
  • 1

1|0
    1|0
  • Allah ne kadar ömür biçmişse o kadar...

1|0
    0|0
  • 8115 yıl...hayatta her şeyi yapmak , her tadı tatmak için gerekli zaman var demektir.

1|0
    0|0
  • 29 sene fazla geldi

1|0
    0|0

• 99.5 yıl

1|0
    0|0
  • doksan dörttttttt

1|0
    0|0
    • Nasıl değerlendirmeyi düşünürsün sağlıklı olursan yaşlılık yıllarını?

• bir çiftlikte yaşarım heralde deniz kenarı bir çiiftlik ve balık tutarım torunları severim :D

• 200-250 falan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• uzun yaşamımın sonunda ise affım uzuuun uzun yaşayım inşallah:)

yaşadıkça daha çok günaha gireceksem öleyim daha iyi..

Allah hayırlı ömür ve ölüm versin inşallah..

1|0
    0|0
  • Hayır hiç yaşlanmayacaksam ölümsüzlük isterdim. :) Olmadı Ben Şeytanla anlaşma yapim bir elma ağacı göstersin bana :))

1|0
    0|0
    • Belki kök hücre tedavisi falan bulunur fiziksel yaşlanmayı önleyici :)

• Ölümsüz Denizanası var :) Bilimadamları inceliyor ölümsüzlük kapıda az daha dayan :)

• Rabbim ne kadar biçtiyse..

Ele ayağa düşmeden ölmek isterim

1|0
    0|0
  • 3 yıl daha isterdim. Borçlrımı kapatır inzivaya çekilirdim...

1|0
    0|0
  • dünyaya geliş amacından saparsam son günüm olsun isterim Dini gollik yaşamak istemem

1|0
    0|0
  • 24 yetti sanki hesabını anca veririm :(

1|0
    1|0
    • Çok erken değil mi ama? Hem tövbe eden affolabilir (hesap verme açısından). Kalan ömründe dünyaya faydalı işler yapmak güzel olmaz mı mesela

• maks 50 olsun.

1|0
    1|0
Yükleniyor...