Rakip takım taraftarı diye çocuğu ağlatmak adamlığa sığar mı?

Birkaç Kayserispor taraftarı, üzerinde Fenerbahçe forması olduğu gerekçesiyle küçük çocuğa uzun süre tepki gösterdi. Kayserispor taraftarının bulunduğu kale arkası tribününde yaşanan tartışmanın ardından olaydan çok korkan minik futbolsever gözyaşlarına boğuldu.

Haberin icerigi

Rengi ne olursa olsun değer mi o çocuğun göz yaşlarına?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Gelin kadiköye kıçınız yiyorsa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• onların ben insanlıklarına tüküreyim
    cahil gerizekalı halk

0|1
    0|0
    • Derhal bütün spor müsabakalarından ömür boyu men edilmesi gereken bir toplum zararlısı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• hani futbol kardeşlikti
    farklı takım forması olsun ne fark eder
    sanırım ingilteredeki futbol izleme zevkini asla göremeyecegiz
    stada uzatsa eli deyecek yerde mac izliyor insanlar
    ve rakip takım oyuncusunun resmini cekiyorlar
    gülerek eglenecek
    bizde ise maç yerine savaş resmen

0|1
    0|0
  • Ülkemizin geldiği nokta bu işte futbol için birbirini öldürenler kavga edenler küfürleşenler küçücük bir çocuğu ağlatanlar futbol bir spordur eğlencedir bunu anlayalım artık arada abartmadan tatlı atışma olucak ama böyle şeyler insanlığa sığmıyor malesef.

0|1
    0|0
    • Derhal bütün spor müsabakalarından ömür boyu men edilmesi gereken bir toplum zararlısı.

• ülkemizin fanatizmi yazık ben 10 yıldan fazla bir zaman önce adanaspor-fenerbahçe maçına gitmiştim adanaspor maratondaydım bir çocuk geldi ailesiyle bu çocuktan 1-2 yaş büyüktü belki tam fb amigosu gibiydi yüzü boyalı formalı bayraklı tribün lideri gitmişti ailenin yanına görevlileride çağırıp aileyi fb kale arkasına götürmüştü olması gerekeni yaptı yani
    şimdi ki taraftarın yaptığını savunmuyorum ancak aziz yıldırım volkan demirel mahmut uslu emre belözoğlu ne zaman ülkeyi terkeder o zaman bu tür şeylerde yaşanmaz

0|1
    0|0

• Yakışmadı Kayserispor taraftarlarına hiçbir çocuğun göz yaşından önemli değil 3 puan.

0|1
    0|0

Yükleniyor...