Günde kaç tane ip atlamalıyım?

Kilo vermeye çalışıyorum obezim günde 400 tane atlasam yeterli midir
boy 1.50 kilo 110 du en son tartılmadım bidaha bunun yanında diyet yapıp bol su içiyorum ve okuldan eve gelirken 2 durak önce inip yürüyorum
yararı olur mu? bir de günde kaç kere ip atlamam gerekir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ipi belinden dolayınca iki ucu kavuşuyor mu? yok cidden merak ettim. tamamen merak.

0|0
    0|0
    • komik mi?

• merak dedim ama görmedin mi? boylamasına tur atar belki ip. ama enlemesine atmaz heralde. ne bileyim hayal gücümü canlandırmaya çalışıyorum cevap versene.

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam senin yerinde önce diyetle zayıflar sonra spora yönelirim.

0|0
    0|0
    • ama sarkma olmaz mı o zaman?
      hem mesela kaç kiloya kadar spor yapmadan diyetle kilo vereceğim?

• mesela şöyle yapabilirsin 15 kilo verirsin sonra diyeti bırakmadan spora ağırlık verirsin sonra sporu bırakmadan diyete ağırlık verirsin ortayı bulman gerek bana göre

• peki teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• tabiki ama beslenmene daha çok dikkat etmen lazım beslenmeyi çözersen iş çorap söküğü gibi gelir :) ve bu yaptığın kardiyoyla daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • İnterval çalışmalara başla bence bir an önce sürekli yürüyerek hallet işlerini diyet olarakta bence hayatından sadece tatlı, yağ ve yüksek glisemik indeksli besinleri çıkar

0|0
    0|0
  • ip atlamak tek başına kilo verdirmez. 1 aya sıkılaşıp farkı görmek istiyorsan, boks yapacaksın. git dövüş demiyorum onun idmanları ağırdır ve kardiyodur. zayıflamaya yöneliktir. ve beslenme.

0|0
    0|0
  • boy 1.50 mi yaşın kaç senin?

0|0
    0|0
  • 300x3 yap

0|0
    0|0
  • Az kilo fazlası olan bir insanda 1 dk ip atlamak 20 kalori yakar, ona göre hesapla kendini

0|0
    0|0
  • Yemek diyeti yapmalisin

0|0
    0|0
  • İpi İzmir İstanbul arasına kur üstünde yürü...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüş daha iyi bence

0|0
    0|0
  • iple olacak iş değil o bir diyetisyene git onun vereceği çizelgeyle yol al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...