Sevgilis i nı terk eden kızlara sorum var?

sevgılınızı nıye terk ettınız ve hıc gerı donmeyı dusundunuz mu..ve dondunuz mu hiç

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• şerefsizdi o yzden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• terkettim çünkü artık ondan tiksiniyordum, içimde ona karşı ne kadar sevgi varsa bitirdi, iyi niyetimi dibine kadar kötüye kullandı, her seferinde beni sırtımdan vurdu, 3 yıl çıkmamıza ragmen aklı eski sevgilisindeydi, paraya allahtan çok tapıyordu, özgürlüğüne aşırı düşkündü, sürekli depresyondaydı, benim ona ihtiyacım olduğu zamanlarda hiç yanımda değildi, hiç geri dönmeyi düşünmüyorum, dönmem de. Allah'a yakın bana uzak olsun.

1|0
    0|0
    • sey ekleyebılırmısın benı ben senı eklemıyrm da benım kız arkadasımla ılgılı bı sorunum var ama olaya bırde kız bakıs acısı ıle bakılmasını ıstyrm yardımcı olursan sevınırım link

• öyle, düsünmedim, donmadim.

0|2
    0|0
  • Allah kimseyi döndürmesin :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Terkedilmeyi o seçti :)

0|0
    0|0
  • herkesin terketme nedeni farklıdır benimki ilgisizliği görmezden gelmesiydi hiç de geri dönmedim.

0|0
    0|0
  • Şaka gibi ama, ben bugüne kadar hiç terk etmedim. Beceremiyorum, kalbini kıramıyorum kimsenin..

0|0
    0|0
  • duygusuz ve ilgisiz olduğu içn evt defalarca geri döndüm ve pişman oldum

0|0
    0|0
  • hiç dönmedim bunu düşünmedim bile

0|0
    0|0
  • ben terkettim ama o da beni mevbur bıraktı şu an çok özlüyorum hep aklıma geliyor acı içindeyim fakat geri dönemem

0|0
    0|0
  • ailem yüzünden tek etdim sora döndüm,sora o beni terk etdi ,şimdi dönmek istiyor

0|0
    0|0
    • kabul et yaz yazık erkekler cok acı ceker bak

• oda bana çok çekdirdi ama bende çekdiricem

• bu gıdısle mutluluk gelmez ben soyleyeym

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...