VIP de maç izlemek?

VIP de maç izlemek istiyorum fakat tanıdığım birileri yani torpil yok. Yine de izlemem mümkün mü ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• biz ülker sports arenada fenerin bir maçı vardı (basketbol) ona bilet almıştık arkadaşlarla. ortalar mı desem arkalar mı desem tam arada bir yerlerde. sonra bir çocuk bilet veriyorum almak isteyen yok mu bedava diyodu. bir an durduk ne diyo bu diye. sonra ciddi olduğunu anladık. insanlar inanmadığından geçip gidiyodu. tam 3 bilet vardı ve biz de 3 kişiydik. VIP miş biletler. o şekilde beleşe VIP den maç izlemiştik çok güzeldi. çay kahve kurabiyeler kaneperler falan vardı ve bunların servisini yapan bir kız. üstelik çok rahattı :D sanırım biraz şans lazım. ama o biletlerin satıldığı yerlere yakın olanlarda ya karaborsacılar ya da işi çıktığından biletleri ucuza okutmak isteyenler olabiliyor. kimi de böyle bilet veriyo işte :D

0|0
    0|0
    • Ya maç benim yaşadığım şehirde değil öyle ya denk gelirse diyip işimi şansa bırakıp gidemem yani :D

• 2 bayan arkadaş gidicez tribün biraz riskli olabilir :D

• hayır maçtayken bir şey olmaz merak etme :D insanlar hep bundan çekiniyo ama aksine en güvenli yer orası. neden dersen; unutma ki erkekler evde maç izlerken bile yanındaki kadını unutur. maç alır götürür onu. orda da öyle. ve eminimki tek bayan siz olmicaksınızdır. orda bir şey olursa da güvenlikler var zaten onlara söylerseniz onlar sizi en öne geçirir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bas parayı izle

0|0
    0|0
  • Bastır parayı :D

0|0
    0|0
    • parayı basarım da vip de nasıl yer ayırtıcam kiminle iletişime geçicem onu bilmiyorum :D

• Gir bültene orda göster paranın ucunu D:

• Torpile gerek yok paran varsa bu mümkün. Her maçta vip kategorisi satışa çıkar. Futbol konuşuyorum bu arada. Diğer sporları bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende futboldan bahsediyorum fakat 2. lig takımı vip satışı yok diye biliyorum

• manisaspor

• hiç bir yerde satışı bulamadım internet üzerinden. muhtemelen gişelerle görüşmeniz gerekecek

• kale arkası sadsd

0|0
    0|0
  • Para ile vip loca satın alabilirisn

0|0
    0|0
    • Ama kime ulaşmam gerektiğini bilmiyorum

• üzgünüm

• teşekkürler yine de

• Maçını izlemek istediğin takımın yönetimine başvuruda bulun. Belki insafa gelip seni davet ederler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...