Fitness a başladım ama?

arkadaşlar bugun fitness a yazıldım iki saat falan çalıstım cesit cesit aletlerle. İlk gun olsugu icin fazla yorma dedi hocam. Ama ben squatta istiyorum sizce soylemeli miyim ilk haftadan yoksa bekleyeyim mi yaptirir mi?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• fitness hocaları ne zaman hangi çalışmayı yapacağını organize eder söylemene gerek yok, zaten bir çalışma programı yazacaktır sana. paylaşım için teşekkürler sağlıcakla kal. ;)

1|0
    0|0
    • İnsallah yazarrr :) sende saglicakla kal.

• Hocani dinle

1|0
    0|0
  • squat önce aletsiz dene aletsiz yap hatta evde de bunu yapabilirsin biraz daha zaman geçsin sonra ağırlıkla çalışırsın ha bu arada eletsiz squat ı sakın basite alma

1|0
    0|0
    • Evet evde basladm bugun yapmaya. Bacak kasi da olsn istemiyorm ya kalın olmasini yani ama :(

• Hmm dogru :D bir ay da umarim degisiklik olurr

• eh asıl 3 ay bitiminde fark çıkar ortaya sabır sonuçta seni güzel şeyler bekliyor bunu unutma

• Hocanı dinle.

1|0
    0|0
    • Hoca bisey demiyo ki aslnda bugun baktim kafaya göre ilk gun oldugu icin gosterdi sanirim

• Uyumlu beslen ve aksatma. Her şey iyi gider.

• Umarım

• Sadece 1 ay tüm aletlerde çalış vucud alışsın. Sonra istediğin bölgeyi ağırlıklı çalış kafana göre hocanın da yardımını alarak tabi.

1|0
    0|0
    • Hmm tamam oyle yaparim tesekkur ederim

• Hocanı dinleyerek hareket et. Verilen ağırlıkları vs onun talimatına göre kaldır. ben daha iyisini kaldırırım diye zorlama kendini. Sakatlanırsan dünya kaç bucak görürsün.

1|0
    0|0
    • Agirlik vermedi ki hic aletlerde calistirdi ilk gunum

• Programi kendim yaptim onuda vermedi daha :)) ne yemeliyim spordan once ve sonra biraz bilgi verir misin? :)

• onu hocana danışmalısın ben uzman değilim. herkesin vücudu farklı :)

• Koca poponu küçültmek senin de hakkın söyle.

1|0
    0|0
    • Ya popom buyuk te şekil vermek istiyorm yuvarlak olsn :D

• Sirayla canim sirayla no acele

1|0
    0|0
  • olmazzz :)

1|0
    0|0
  • squatı evde kendinde yaparsın temelsafinaz. com bu siteye bak mesela

1|0
    0|0
    • Telefona da indirdim o da cok faydali gorunuyor tesekkur ederim :)

• Hayir tum vucut. Ya benim kilom yok sadece yumusak etlerim sıkılasmak istiyorum :)

• tüm vucut olarak başlayamazsın :) ayaklara girme popo ve göbeğe yoğunlasalım... ayağa çok girersen kalfler cıkar roberto carlos gibi olursun

• Yorma yorma bu isler cocuk oyuncagi segil. Bu bilim. Senin istedigin gibi oomaz

0|0
    1|0
  • Daha önce hiç spor yapmadıysan squat yapmamalısın. İlk ay diğer arkadaşlarında dediği gibi sadece makinalar ya da kendi ağırlığın ile çalış. Vücut daha sonrasında kendini daha zor ileri seviye hareketlere hazırlayacaktır. Spor sadece hareketle olmaz iyi de beslenmelisin ki yaptığın sporun faydalarını o zaman görürsün.

0|0
    0|0
  • Ilk gun 2 saat nedor ya ben bile en fazla 1.5 saat calisiyorum ve squat ekle tabiki

0|0
    0|0
  • acele etme önce bir alıs hamlık gitsin şimdi squat yaparsan 1 hafta kalkamazsın yerinden diyimde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...