Kara kalem için model arıyorum kızı nasıl ikna ederim?

Çok güzel kara kalem resim çizebiliyorum. Ama daha önce hiç bir kızın resmini çizmedim kendimi geliştirmek için bir nevi model arıyorum. Kızlar az tanıdığınız biri size resminizi çizmek istediğini söylese ne dersiniz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aauhauaha, nasıl profil verim derim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bişi demem eğer evine çağırmıyo ve okulda-tenefüste-cafede falan. çizmeyi öneriosam olur derim :))

zaten altı üstü 30 dk sürer..

0|0
    0|0
    • çok daha uzun sürebilir ne kadar detaylandırılacağına göre.. hele ki aksesuar varsa daha da uzun sürebilir.. hem sadece portre dememiş.. örneğin büyük kanvas bir tuvale de karakalem çalışılmış resimler var.. belki öyle bir şey söz konusudur vs vs..

• aaa tabi 2-3 saat sürerse canım sıkılır reddederim büük ihtimalle o ayrı ..

• sinifta genelde ben model oluyodum arrik benim alistigim bir durum olmustu

0|0
    0|0
  • Banada portre fotoğraf için teklif gelmişti. Kızın huyuna suyuna bağlı bence

0|0
    0|0
    • 3-4 kişiye sordum ama nedense sanırım kızlar onlarla çıkmak istediğimi sanıp reddediyorlar. Bu kadar da geri kafalı olanları var.

• Bunun gerikafalılıkla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ortada o kadar kusura bakma ama abazan varki kızlar korkar olmuş milletten.

Erkekler Ne Diyor 1

• en basitinden casting ajanslara başvurabilirsin.. ücret söz konusu olacaktır ancak adam gibi bir çalışma imkanın olur.. amatörlerle çalışıp onların nazlarından çalışmaya fırsat bulamamaktansa cüzi bir ücretle casting elemanı alıp istediğin uzunlukta istediğin nitelikte bir çalışma ortaya koyabilirsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...