Kız arrkadas bulma konusunda acele edıyrm

kız arkadasım olsun ıstyrm ama karsıma cıkananları begenmıyrm kafamda bı profıl var hep onu arıyrm ..sızce ne yapıyrm ben ne yapmam lazım

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalırsa profili salla.

Cunku ben böyle düşünerek aradım sevdiğimi. Öyle birisi çıktıki karşıma, işte bu hayal ötesi diyip kıçımın üstüne oturdum sadece.

Sence senin istediğin ve tahmin ettiğin bir güzellik gerçekten güzelmidir snin için? yada bunun neresi meraklandırıcı-heyecan verici bir durum?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• O profil olmasada gerçekten istediğin birisi olana kadar beklemelisin. Sen istemedikten sonra hiçbir önemi yok.

0|0
    0|0
    • haklısın aslında ama ıçımden çok bekleyecegım gıbı gelıyor

• Ben şu an beni 3 sene bekleyen bir insanla çıkıyorum. Zaman neleri getiriyor. Elbet seninde karşına çıkacak bir insan. Ve kesinlikle zamanın bir önemi yok. O olmasını istediğin kişiyi bul yeter.

• Senin yaptığın, 3 senedir yan cepte tuttuğun insanın zaafından faydalanmak. Çokta iyi bir örnekmiş gibi anlatma. Karşına çıkacak lafıyla bu kişi ne kadar bekleyecek. Zamanın son derece açgözlü bir kavram olduğunu bilmiyoruz. Çok yazık.

• Ben o kafamda yarattigim kizi hakediyo muyum de kendı kendıne

0|0
    0|2
    • ona uygun davranıyrm yalandan uzak kalmaya calısıyrm sabır anlayıs sahıbıym ama zor gıbı ya

Erkekler Ne Diyor 4

• bak nerde oturuyorsun bilmiyorum sosyalleşmen lazım bunun için en iyi ortamı söylüyorum sana TOG toplum gönüllüleri hem açılırsın hemde kaynaşırsınız gayette güzel doğru yerlerde gezmen şart bunun için..

bu arada hoşlanmadığın veya elektrik almadığın bir bayanlada kesinlikle birlikte olma derim..

0|0
    0|0
  • Bu kadar seçici olursan, çok zor sevgili bulursun...

0|1
    0|0
  • kardesim sevdiğin birini bulana kadar bekle...

0|0
    0|0
    • bulunca da sorun cıkıyr ya aılesı ya cevresı

• tabı kımse ıstemez ama bazen olmayınca olmuyor sanırım

• e olmasın... görücü usülü var :D

• benim kafamda profil falan yok ben kimimki onu beğenecem bakalım o beni beğenecekmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...