Sizce ne olur Derbi ?

Yine böyle olacak bu derbi . 17 sene olacak neredeyse hala galibiyet yok yazık :D

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben BEŞİKTAŞlıyım ama fenerin ne yapıp edip kazancağını düşünüyorum fenerin kadrosu çok sağlam ama iyi top oynamıyor gs zaten bala kazanıyo maçları

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadıköy geleneği devam eder gs kazanamaz

0|1
    0|0
  • geçen sene 16 senemi olmuştu ne siz onunla bir hafta övündünüz biz 4 yıldızlı armayla hala övünüyoruz bak yine övündüm galiba :D bu arada 4 yıldızlı arma göreceğiniz için heyecanlımısınız?

1|0
    0|0
    • Yoo sizin ki bir yıl sürecek sadece. Bu sene şampiyon olup yıldız sayısını eşitliyecez. Fakat siz 17 sene bozulmayacak olan geleneğe hazır mısınız?

• Sahanıza Şampiyon olarak geldiğimiz günleri hatırla, hani şu antremansız gelip 2 tane atıp yendiğimiz sulu derbi. ya da sizin yüzüncü yılınızda şampiyon olduğumuzu hatırla mesela. büyüklüğü sahada kupa kaldırmak olarak algılıyorsan eğer ki bir de bu son maça kalmışsa ona büyüklük denmez. Sona kadar başa baş gittiğin bir rakip vardır ve sen o kadar da büyük değilsindir. Fakat maça şampiyon olarak gitmek ayrıdır işte büyüklük o dur. Ve dediğin gibi bu durum elbet bitecek zamanı geldiği zaman... Sizin şampiyonlukların temeli bize şikeci damgasının vurulmasıdır. Eğer Fenerbahçe ye öyle bir kumpas kurulmasaydı ki objektif ol en koyu gs li bile söyler Fenerbahçe almış başını gidiyor olacaktı.

• Bizde sahanıza şampiyon geldik Yani hem şampiyon olduk hem şampiyon olarak geldik 2011-2012 sezonunda orda şampiyon olduk 2012-2013 sezonunda şampiyon olarak geldik hatırlatırım? benim büyük takım görüşüm kim daha fazla kupa kaldırdıysa kimin daha fazla şampiyonluğu kupası varsa o dur ikili maçlar değildir? yoksa Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir ikili maçlarda birbirine çok yakın gidiyor o zaman iki takımda eşit seviye de diyelim? Kimin kupası şampiyonluğu çoksa o dur büyük bu bütün dünya da öyle ha ben koyu Galatasaraylıyım ve diyorum ki Esas Türkiye de Galatasarayın Önünü kesiyorlar Ünal Aysal döneminde yabancı sıınırlaması kaldırılsaydı şu an Türkiye de bir UEFA kupası daha olurdu belkide

• nah baklava nah

0|0
    0|0
  • Fener kaybederse bir hafta içinde yine basın toplantısı düzenler Aziz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...