Odamın şeklini nasıl değiştircem fikri gelen varmı?

merhaba odam kare şeklinde ve dolasıyle fazla alanım yok bu sıralarda bir değişiklik yapmak istiyorum aklımda bikaç fikir canlanıo ama akıl akıldan üstündür demişler sizlere sormak istedim şimdiki halini anlataya çalışim :

odam kare şeklinde demiştim kapıdan girdiğinizde sol tarafınızda diklemesine yatağım duruyor kapıdan girişte hemen önünüzde küçük çalışma masam onun yanında çaprazlamasına kütüphanem kütüphanemin ön tarafına doğru yanı burası odamın orta tarafı oluyor pencerem var ve penceremin önünde büyükçe bi sehpanın üstünde televizyonum duruyor yatağımın baş ucunda yani pencerenin boş kalan sol tarafında giysi dolabım duruyor.

bilmiyorum ne kadar anlatabildim ama aklımdaki fikir de şu giysi dolabımı pencereye doğru duvara bitişik şekilde yan çevircem kütüphaneyi giysi dolabımı yan çevirdiğimde kalan boşluğa yerleştiricem çalışma masamı şimdiki kütüphanenin oldu yere yanaştırcam böle bi fikir aklımda ama siz ne düşünüyorsunuz odanın daha kullanışlı bi hal alması için başka napabilirim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yatağı küçük wc ye al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eşyaları çekmek için yardıma ihtiyacın olursa seslenmen yeterli

0|0
    0|1
  • cinsellik kategorisinde ne işin var. ikea nın sitesine bak.

0|0
    0|0
    • senin gözün bütün kategorileri cinsellik diyemi görüo?

• Bir halı ser bir de yatak grisi boş

0|0
    0|0
  • ben mobilya ve iç mekan tasarımcısıyım bi çizim at tasarlayım

0|0
    0|0
  • yani çok iyi anlatdın bizi odana misafir etdin eeh birde kahve ikram edersen hiç yok demem

0|0
    0|0
    • odamda bişey yiyip içmiorum malesef :)

• çok ayıp... misafire böyle davranılmaz... şaka yapıyorum... ben çok detaylı iyi anlatdın görmüş gibi oldum bu nedenle söylemiştim

• planı kabataslak çiz ölçüleri yaz gönder programdan çizip göndereyim sana :)

0|0
    0|0
    • çok sağol ama çizimim okadar iyi değil .s

• kabataslak demiştim :) bu arada şaka yapmıyorum ciddiyim her zaman yaptığımız iş zaten sanada yapardık :)

• çok teşkekkür ederim ilgine :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...