Ünal Aysal'ı Acımasızca Eleştirenler Dursun Özbek ve Bu Yönetimden Memnunlarmı Acaba?

Şimdi kalkıpta Aysal ı savunmayacağım çünkü biz o nu en zor zamanlarında savunduk
Yaz ayında takımın bir yöneticisi çıkıyor Peirera Sabri den iyi değil diyip Sabri ye rekor zam yaparak Sağ bek aldırmıyor. Ama bugün bakıyoruz asıl mevkisi stoper olan Denayer mecburiyetten sağ bek oynuyor.

Sezon başında çilek değil yıldız alacağım diyen Özbek Ağustos sonu Uefa yı bahane ederek hiç öyle bir girişimlerinin olmadığını yani insanlara yalan söylediğini ap açıkça itiraf ediyor.

Özbeke sormak lazım. Sen 6 aydır bu yonetimin içindeydin bu takımın kimleri alip kimleri alamayacağını çok iyi biliyordun. Bu taraftar senin gibi yalan makinasını affedermi?

Takımın Burak ve Umut dışında bir forveti yok ve bu takım Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor biz sana git illaki İbrahimoviçi al demedik sezon başında bonservisi elinde olan bir sürü golcü vardı ama almadılar. Türkiyede başarısızlıktan başarığa koşan takımlar bile forvet aldı.

Türkiyenin en büyük ve Şampiyon olup 4. Yıldızı takan takıma doğru dürüst bir sponsor bile bulamadın.

Ve skandal geçen bir transfer dönemi yine bir skandal Kevin transferiyle sona erdi.

Arkadaşlara vizyonsuz denilince çok bozuluyormış ama malasef siz vizyonsuz iş bilmez adamlarsınız
Hala bu yonetimden memnun olan varmı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Bak Ünal Aysal Galatasaray'ın efsane başkanlarından biri adamın önünü ancak yabancı sınırı gibi saçma bir kuralla kesebilirlerdi onu da yaptılar yoksa 28 yaşındaki Sneijderi yaşı kaç olursa olsun Drogbayı bu ülkeye getirmek her baba yiğidin harcı değil şimdiki kuralları o zaman uygulasalardı Şampiyonlar liginde yarı finali garanti oynayacak kadroyu kurardı başınada mourinho klopp falan getirilirdi
    Gelelim Dursun Aydın Özbek'e bu adam en başında bana da çok saçma ve vizyonsuz geldi ama son zamanlarda ki gelişmelere iyi bakalım UEFA bizi avrupaya alamayabilir çok borç var bu adam bir nevi elini taşın altına koydu sorumluluğu sırtaladı çalışıyor ha bence fena olmayan Transferlerde yaptı Rodriguez Carole Denayer Podolski gibi iyi oyuncular aldı çünkü eldeki imkan bu kadar ha hatası var Meloyu göndermemesi lazımdı ama melo gitmek istedi Grosskreutzu 1 gün önceden transfer edebilirdi etmedi hamiti olcanı tarık'ı umutu gönderebilirdi göndermedi ama telles ve brumayı iyi bir paraya kiraladı ve satış opsiyonları da karlı ve takımımız ligde 2. sırada şampiyonluğun güçlü adaylarından biri olarak ilerliyor
    Lafın kısası Dursun Özbek şu kötü durumda elinden geleni yapıyor ha biz Galatasaray taraftarı olarak çok daha iyisini gördüğümüz için yetmiyor bize kabul ediyorum fakat içinde olduğumuz durum bunu gösteriyor ben Dursun özbekin 2 sene sonunda yaptıklarına bakma yanlısıyım çünkü gerçekten çalışıyor gibi görünüyor ancak henüz bişey söylemek için erken zaman diyorum o kadar

0|0
    0|0
    • Son 3 yildır Galatasarayın önünü kesmek icin her türlü zorluğu koyan Demiorene destek vererek bu yonetim Galatasaray a ihanet etmiştir. Dursun Özbek in şu anda hiçbir faydası yok. Tek yaptığı yalan söylemek ve kardeşini torpille futbolun başına geçirmek. Bu adamlarlamı Galatasaray ilerleyecek?
      Daha sponsor bulmaktan bile aciz bu adamlar.

• kendi değimiyle en iyi sponsorları buldum diyor bakalım Yıldırım Demirörenin bence TFF de başkan olmasının tek bir amacı var Galatasarayı nasıl durdururum Galatasaraya nasıl zarar veririm bunu Bütün Galatasaraylılar biliyor Ama herkes bu tüpçüye destek verirken bizim yönetimin de vermemesi yanlış olurdu daha kötü günler olurdu o zaman bak ne yaparlarsa yapsınlar DURDURAMIYORLAR 4. yıldızı biz taktık ilk önce geçen yıl Türkiyede kupa bırakmadık Galatasaray ne olursa olsun Bu Ülkenin en iyisi En Güçlüsü ancak Dursun özbek tek aday gibi bişeydi hatırlarsan diğer 2 aday daha vasıfsızdı bence biraz zamana bırakmamız ve izleyip anlamamız daha iyi olur gibi

• Sezon sonunu göremezler

0|0
    1|0
Yükleniyor...