Sevgilim dediğim insan bunu yaparsa lütfen yorumlayın :(

Evet ben sevgilime küçük büyük ara ara hediyeler alarak onun mutlu olduğunu görmekten mutlu olmayı deneyen birisiyim ama nedense ne alırsam alayım onu memnun edemiyorum neymiş efendim benim zevklerime hitab etmiyorsun cümleleri eksik olmuyor ve dolayısiyle bu beni çok üzüyordu taki uzun bir aradanm sonra bir gece birşey itiraf etti. Ya sen benim zevklerimi hiç bilmiyorsun aldığın şeyler çok gereksiz falan hatta dahada ileri gitti hani bana birşey almıştın daha doğrusu el işi yaptırmıştın ya eee dedim işte hiç sevmediğim birşeydi o dedi ee dedim ne yaptın sadede gel falan ben onu çöpe attım napim o an yıkıldım sizce bi insan neden böyle yapar bu kadar mı ruhsuzdur ben böyle birşey yaptığına inanamıyorum ve hala diyorum ki yaa bunun normali o hediyeyi sevmese dahi almalı kullanmasa dahi sevdiği insandan hediye olduğu için bir köşede durması lazımdı dişye düğşünüyorum sizce sevgilim bunu yaparken hangi ruh halinde yaptı yada ne bilim aranızdan buna benzer hareketlerde bulunan varmı bu hareket olağan birşey mi lütfen yardımcı olun moralim çok bozuk :(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aranızdaki tek sorun buysa kız arkadasın fazla dobra bir insan derim ben; ama dediğim gibi TEK sorun buysa. Bundan böyle hediye alman gerektiğinde ya da özel günlerinizde beraber alısverise cıkın ve onun beğendiği bir seyi hediye et ona. En kolay cözümü bu sanırım. :)

0|1
    0|0
    • yaa ne alaka arkadaş hediye bu adı üstünde manevi bir değeri vardır düşün bir kere ben ondan gelen hediyeleri sevmesem dahi sevdiğim insandan geldi diye ne güzel köşeye koyuyorum bu nasıl bir sevgidir bu nasıl bir mantık ve yürektir eğer varsa buna benzer kızlar helal olsun ne diyeyim yoksa eğer bizimkinde bir sorun olduğuı kesin :(

• teşekkür ederim evet çok güzel bi cevap olur sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• Şımartmışsın. Hediye karşıdakinin zevkine değil, senin zevkine hitap edendir. Zaten hatırası ordadır, beğenip beğenmemek sana kalır.

Ama yaptığı çok uygunsuz olmuş.

0|1
    0|0
    • ya birde doğru birşey yapmış gibi üste çıkmaz mı yalan mı söyleyeceğim sana falan gibi :(

• alma o zmn allh allh ne anormal brymş ya hediye alındı dye sevnceğine laf söylyr brde

0|0
    0|0
  • parasını ver kendi alsın uğraşma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o ruhsuzda sende hiç mi gurur yok be adam.hediyenin ne olduğunu bilemeyecek kadar cahil değil herhalde bu kadın.

0|1
    0|0
    • ee o zaman sorun ne arkadsaş bilmiyor valla bilmiyor yaaa. herşey dört dörtlük olsun istiyor :(

• aynen kardeşim yaa hatasını biliyorya h.g beyfendi demiş mesaj atmış la bi arar insan mesajda ne a.q yaa deli oldum :(

• saracan tokatı böylesine.bide kadına şiddete hayır derler.

Yükleniyor...