50 Kiliyom erkeğim 1.75 boyum var nasıl hızlı kilo alabilirm?

50 Kiliyom erkeğim 1.75 boyum var nasıl hızlı kilo alabilirm? Kilo olmanın hızlı yolu var mı

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları aç karnına bi bardak sütlü pekmez sonra kahvaltı günde 6 ögün yemek her akşam yatmadan tekrar sütlü pekmez günde en az badem fındık kuru üzüm ceviz yersen 1 ayda gözle görülür deişiklk kardeş bende senin gibi zayıftm şimdi iyiyim daha çabuk alacagın şekillerde var ama bunlar yeter sana ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilo aldırma merkezlerineden faydalanabilrsin. Onun dışında pekmez, tahin tarzında yüksek şeker oranına sahip ürünler çekinmeden bol bol kahvaltılarında tükebilirsin. Kilo alacağım diye, karbonhidrata saldırıp, sağlığından olmamaya özen göster ama derim. Uzmanından yardım almak en mantıklsı.

0|0
    0|0
  • yediklerini kısmadan ilaveten günde 3 bardak meyve suyu iç portakal elma havuç karışımı süper oluyor 1 hafta 10 güne 3-4 kilo alırsın hemde güzelleşirsin meyve suyu canlılık verir

0|0
    0|0
  • düzenli yemek ye. karbonhidrata yüklen. bol bol cola iç. stres kilo almayı önlüyo. rahatla biraz. bulduğun her fırsatta yemek ye. bol bol tıkın işte.acil kilo al olum lan 175e 50 kilo ne demek? :o

0|0
    0|0
  • ye ye yat vitamin al ye yat ye yat acıkmadan ye hep ye yee

0|0
    0|0
  • milasta satılan polenlerden al sabah süt iç bide tahin pekmez ye ekmekle 65 olursun 5ayda

0|0
    0|0
  • balık yağı iç benim miğdem bulandığı için içemedim 47 de kaldım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabahları bol patates kızartması yiceksin ekmeksiz günde 1 kilo baklava akşamları yatmadan 3 tabak makarna 1 ayda 10 kilo garanti öğlende bol bol kıymalı pide ye bide garanti 1 ayda 10 kilo

0|1
    0|0
    • oha hacı basu yiyem o kadar

• yiyiorumda o kadar çok değil

• bana az gibi benim yediğim şeyler bunlar 70 kiloyum :D

• benle takıl

haftada 3 kilo garanti

0|0
    0|0
  • kilo alman imkansız tek kurtulus yolun var. Yarın dısarı cıkıp body salonuna yazılcaksın . Ve benım gıbı body yapacaksın. bende zayıfım 1 ayda 2 kılo aldım burde gasparin real mass 2.7 karbonhıdrat tozu al sütle iç

0|0
    0|0
  • SPOR yaparak kilo alabilirsin. Karbonhidrat bol bol tüket bu arada mekikleride aksatma kilo alayım derken bi bakmışın göbek oldu ona göre.

0|0
    0|0
  • sigara içiyosan bırak 1 ayda 10 kilo garanti :D hali hazırda içmiyorum diyosan git bimden çukulata falan al hergün ye yine ayda 10 kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Senin ölmen lazım bu durumda..60 olmasın o?

0|0
    0|0
  • çok zayıfsın bilader balık yağı denede

0|0
    0|0
Yükleniyor...