Kadınların erken yaşta yaşlanmasının nedeni hormonlar mı?

geçen ay mezun olduğum lisenin yemeği vardı. bırakın benimle aynı yaşta olan kadınları, benden 2 - 3 yaş küçük olanlar bile çok yaşlanmıştı, bildiğiniz çökmüşler. üzüldüm arkadaşlarım için. kadınların 25 yaşından sonra hızla yaşlanmasının nedeni stres mi, hormonsal mı, yoksa genetik mi?

• Yaşamlarının stresli olması
    67% (6)50% (1)64% (7)Oy Ver
  • Genetik nedenler
    33% (3)0% (0)27% (3)Oy Ver
  • Hormonsal nedenler
    0% (0)50% (1)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• o söylediğin bütün nedenler olabilir ama ciltlerine sürdükleri kimyasal şeyler de olabilir

0|1
    0|0
    • mantıklı. özellikle ergenlik döneminde çok zararlı diyorlar o kremler için. kullanmayı bırakınca yan etkileri hemen ortaya çıkıyormuş. en azından ben öyle okumuştum.

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• iri yarı olanlar daha cabuk yaşlanıyor. minyonlar şuan üzülse de ilerde kazanacak :P

0|1
    0|0
  • herşeyi kafaya takıyoruz ondan

0|1
    0|0
  • Valla geçen servise gittim bir ürünüm arzalanmıştı. Ordaki adam araba kullandığımı görünce şok geçirdi. Ya sen küçük değilmisin arabayı mı kaçırdın falan dedi. Yok abi dedim nerden çıktı. 16 yaşında gösteriyosun dedi. Yok dedim 23. Yani göründüğü üzere her kadında olmuyor. Bence genetik faktörler çok rol oynuyor. Bir de ben herşeyi problem eden bir kişi değilim, problemden fillak fillak kaçarım. Onunda etkisi vardır mutlaka.

0|1
    0|0
    • minyon musun? minyon kadınlar daha genç gösteriyorlar genelde.

• 1.76'lık minyon :) gerçi minyon olmakla alakalı da olmayabilir. aralarında minyonlar da vardı arkadaşlarımın. göz, boyun ve elleri yaşlarını belli ediyordu onların da.

• Bence genetiktir o zaman. Bir de kafaya takmıyorum hiçbirşeyi strese girmiyorum ondan da olabilir.

• genetik ve yaşamın getirdiği stresler

1|1
    0|0
  • Genetik nedenler

0|1
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bence genetik :( mesela asyalı kadınlar bize göre çok daha geç yaşlanıyor :((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...