Tırstığınız hayvan var mı?

Şahsen ben köpek gördüğüm zaman kaldırım değiştiriyorum çocukluktan gelen bir olay, en çok korktuğum hayvan ise "arı".Var mı fobinizin olduğu bir hayvan?

0|0
76|57

En İyi Kız Görüşü

• Köpekleri çok severim ama bir o kadar da korkarım. aynen arı görünce de kaçarım resmen. Bir defasında küçükken salıncakta sallanıyordum arı ayağımın altında dolanıyormuş gördüm baktım üstüme geliyor koşuyorum ama resmen beni takip ediyor hayvan. havuza atlamıştım korkumdan

0|1
    0|0
    • Ben de denize girdikten sonra duş alamamıştım bir sürü king boy arı vardı tuzlu tuzlu eve gitmiştim babamda baya azar çekmişti eşek kadar herif eşek arısından korkar mı diye

Kızlar Ne Diyor 75

• sıpaydıy dan çok korkarım :(( araknafobiam var =/

0|1
    0|0
  • ben alayından korkuyorum ya.

0|1
    0|0
  • böcekelrden örümcekler sinekten bile korkarım valla :S ölüsünü bile elime alama tüylerim diken diken olur:S

0|1
    0|0
  • Böcekgiller.

0|1
    0|0
  • yalandan korkmam yılandan korktuğum kadar O_O

0|1
    0|0
  • Çoğu insanın bilinç altına yerleşmiş birşey olarak görüyorum ben hayvan korkusunu mesela sizinde söylediğiniz gibi kötü deneyimler olabilir ama bazı insanlar onu ısırmış benide ısırır ben yaklaşmıyayım hatta gösteriş için bile hayvandan korkan insanları tanıyorum ben ama ister böcen ister yılan ister tarantula olsun hiçbir hayvandan korkmam çünkü bir zararını görmedim şu ana kadar bu felsefedir :)

0|1
    0|0
  • fare :( den korkuyorum

0|1
    0|0
  • Atları çok sevsemde, ürkütücü bir yanları da var yanlarına gittiğiniz zaman.

0|1
    0|0
  • hamamböcekleri.nefret ederim.ama onun dışında tm hayvanları severim.ben orta okuldayken bacağı kırılmışbir çekirge bulmuştum.ama yetişkin bir insanın eli boyunda görenler böcek değil hayvan zannediyodu onu besliyodum.birde 3 metrelik kangal köpeğimizi çok severdim.

0|1
    0|0
  • kedi köpek örümcek.

0|1
    0|0
  • Ahtopot. Hayatim da görmüş değilim ama korkuyorum :/

0|1
    0|0
  • bi defa yazlıkta yastığımda büyük bi örümcek gördüm o zamandan beri fena tırsıyorum bi defada yılan görmüştüm aman allah karşıma çıkarmasın bi daha :D

0|1
    0|0
    • Camları fazla açma öyle hele yazın. :) Başıma geldi.Çekirge girmişti odama.El sürmeye çalışsam kaçıyor.Bende kapı arkasındaki yeni yıkanmış kullanmadığımız halıyla ezip elektrik süpürgesiyle çekmiştim.Böyle yollara başvurmak da iyi bişi değil. :D

• korkmana gerek yok

• gerekli diye korkmuyorum ki zaten elimde olan bişey değil :D

• Karıncadan korkuyorum

0|2
    0|0
  • uçan canlılardan ve küçük böceklerden korkarım .

0|1
    0|0
  • ...hepsi :)

0|1
    0|0
  • akrepten çok korkarım :(

0|1
    0|0
  • böcekler ve kanatlı hayvanlar tavuk dahil

0|1
    0|0
  • Nasıl bir ortamda gördüğüme bağlı. Atıyorum,sirkte yılan görsem korkmam ama safaride filan görsem tırsabilirim.

0|1
    0|0
  • benımde köpek acayip bi fobi

0|1
    1|0
  • Çoğu hayvandan korkarım ben

0|1
    0|0
  • yılan, kedi, köpek, fare, civciv

0|2
    0|0
  • kedileri hic sevmem ve cok korkarim onalrdan:(

0|2
    0|0
  • köpek. uzaktan görsem kaçıyorum

0|1
    0|0
  • Fare.

0|2
    0|0
  • fare sadece

0|1
    0|0
  • yok valla :))

1|1
    0|0
  • kertenkele

0|1
    0|0
  • yılan böcek fare hiperaktif köpekler

0|1
    0|0
  • 2 ayaklı insan müsvettelerinden korkarım :)

0|2
    1|0
  • örümcekkk !

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    45

Erkekler Ne Diyor 57

• Ben küçükken köpek tarafından ısırıldım, korksamda aşırı derece de değil :) Hatta köpeğim olsun isterdim ama şuan için sancılı bir durum. İleride mutlaka istiyorum. Köpekler, insanlardan daha insan. Böyle varlığın yanımda olması bana mutluluk verir.

Böcekleri hiç sevmiyorum abi ya, şu böceği elinle tut desen, ölsem yapamam. Yok yani, Allah`ın gücüne gitmesin ama çok tiksinç geliyor... Aslında aşılamayacak bir forbi yoktur ama ben aşılmasını istemiyorum :D Yani aşılma dönemine katlanmayı hiç istemem :D

0|2
    0|0
  • Var. Recep!

Valla içeri tıktırır bakarsın yok yere, uydurma kanıtlarla, Ergenekoncu bu diye. Çok tırsıyoruz biz...

0|1
    0|0
  • Fobim yoktur ancak tiksindiğim veya bana zarar verebilecek potansiyeli olan bazı canlıları düşünmeden öldürmüşlüğüm ve öldüreceğim vardır. Örnek: Kırkayak(tiksinirim her türlü öldürürüm), akrep(severim ama öldürürüm), bazı yılanlar(severim ama öldürürüm), hamamböceği (tiksinirim gerekirse napalm atar katliam yaparım).

0|1
    0|0
  • Ben iri köpek görünce refleksif olarak toplarımı kapatıyorum, sanki gidip orayı ısıracakmış gibi geliyor. Neremi ısırırsa ısırsın ama orası olmaz..

1|1
    0|0
  • Köpek görünce gerilirim link

0|1
    0|0
  • Hani kaplandır, aslandır, timsahtır, tırsarım hiç denk gelmesemde

0|1
    0|0
  • yolda aslan görsem bir ihtimal

0|1
    0|0
  • anca boz ayı olur sanırsam

0|1
    0|0
    • Türkiye'de gene en güçlü hayvan ayıdır.1979lara kadar Kars ve Ardahan da Dağ Aslanı veya Anadolu Parsı adlarıyla bilinen aslan türü vardı.O korkutucu hayvanı daha korkutucu olan insanlar tarafından soyları tükendi.

• Domuzdan korkarım ben.

0|1
    0|0
  • Köpek ama her köpek değil.Bazı köpekler kendi çapında yatar durar.Onlardan zarar yok.Ama böyle hiperaktif gibi ağzı açık hoplayan köpekler hem korkutuyor hemde sinir ediyor. :D Eskiden peşimden gelen köpeğin üstüne bende giderdim.Korkunca kaçılır ama kaçmak yerine üstüne gidiyorum.Elde kiren sopası ya tutarsa falan. :D El boşsa taş bul at :D Arıdan korkmazdım.Hatta gelirse yumruklardım küçükken.Şimdi hepsiyle barışığım. :D En sevdiğim hayvan kedi.

0|1
    0|0
    • Kızların altına da full yorum döşemişsin ha gözümden kaçmadı :P Aradığını bulursun inşallah diyelim :D

• Bunu dedim diye erkeklerin altına da yorum yapma jo :D sen kazandın

• Yok.kızlar genelde böcek möcek yazmış.Kimin yazdığına bakmadım bile.Sadece yorum yazdım. O kadar.Gerçek hayatta görmediğim herhangi bir bayana his beslemem.Ama yazdıklarından birşeyler anlar ona göre davranırım.Mesajlarım gibi.

• alien lerden korkuyorum disleri fazla sivri ve kesin kazara batar kanatir falan diye. o yuzden uzaktan seviyorum alien leri

0|1
    0|1
  • Ava giderken değişik hayvanlarla karşılaşıyorum..

Aç kurtla karşılaşmak zor iştir..Tüfeğin yanında silahda taşıyorum onlar için..

0|1
    0|0
    • İşte bizim yöreden bir insana benzeyen biri.Ayıdan korkar Batı Karadeniz insanı.Şekli şemali değildir korkusu,aniden çıkmasıdır ondan gelen korku.Eğer ayı tükürürse o zaman işin bitmiştir.60 km/s koşar.Hiç yorulmayan tek canlıdır.O kadar da esnektir.İnsanlara ayı demek aslında övgüdür bana göre.Hem güçlü hem esnektir.Ayı ve kurt övgüye layık hayvanlar.

• Katılıyorum sana..Ayıyla kurttaki özelliklerin zerresini içinde barındırmayan insancıklar vardır..

Ki bunlara ayı demek ayıya hakarettir..

• böceklerden nefret ederim yaa tursmak değil ama ne bilim uzak durmaya çalışırım hep

0|1
    0|0
  • yılan

sevdıgım ıse akrep burcumdan dolayı ;)

0|1
    0|0
  • en korkulası hayvan= insan

0|1
    0|0
  • dinazor gelse tırsmam böcek fare domuz arı biraz

0|1
    0|0
  • sadece yılan

0|1
    0|0
  • tarantuladan korkarım ama öyle aşırı değil sadece biraz tırsarım kendisinden :)

1|1
    0|0
  • yılanı ilk gördüğüm an kıllarım diken diken oluyor ve gözlerim büyüyor. O an kendimi başkasının gözünden görmek isterim. O ilk saniyeleri yaşadıktan sonra öldürme yollarına bakarım.

0|1
    0|0
  • Kaz :D gerçekten büyük kazlar sinirli oluyolar ve güçlü hayvanlar ..

0|1
    0|0
  • Saldırma imkanım olmayanlardan tırsıyorum heralde uçan böcekler bide yılanlar.Vursan vurulmaz tutsan tutulmaz gerçi çakmak+deodorant her hayvana giderli ama :D

0|1
    0|0
    • Yılana domuz saçması attığımızı hatırlarım.Ne sıçramıştı geriye.En iyi silah gene tüfek.Ormana giderken zaten hazırlıklı olcaksın.Havaya bakacaksın.Sıcak.Yazın ortası.Gittiğin yerde yılan olabilir.Ayı da olabilir.Domuzda. :D

• Korktuğum hayvan yok ama hamam böceği, fare, kurbağa, yılan, kertenkele gibi hayvanları iğrenç buluyorum ve bi gün bu hayvanlara dokunmak zorunda kalmaktan korkuyorum..

0|1
    0|0
  • Köpekbalığı ve timsah :D Fobi haline dönen asıl hayvanlar haşeratlar

0|1
    0|0
  • küçük böcükler ve buyk köpekler .)

0|1
    0|0
  • Bal porsuğu

0|2
    0|0
    • Porsuk güçlü hayvan.Ninemlerin bahçesine dadanmıştı.3 köpek vardı.Onları saldık 2 havladı ama porsukdan kaçtılar.Bizde bir şekilde ayı kapanına çekerek yakaladık ardından kazık vurduk.Başka türlü ölmez.Tüm mısırları yedi mahlukat.

• tam pisikopat bi hayvan... 3,4 tane aslana kafa tutuyor.

• karaböcük .

0|1
    0|0
  • Böceklerden korkmam da Pitt-Bull köpeklerden çok korkarım. Bi de Engerekten.

0|1
    0|0
  • Kertenkele gibi hayvanlardan,köpeklerden bide.

0|1
    0|0
  • Var insan hayvanı

0|1
    0|0
  • araknofobim var örümcek ıssırmıştı hastaneye kaldırılmıştım

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...