Hem Boyumun uzamasını istiyorum hem Kas yapmak bu mümkün mü?

18 yaşındayım Hem Boyumun uzamasını istiyorum hem Kas yapmak bu mümkün mü? 18'den sora zaten pek uyamaz bide kas yapınca hiç uzamaz diye korkuyorum 2 sini bir arada yürütmek mümkün mü ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka ben 185 boyundayım ve 21 yaşında başladım 23 yaşındayım şuan ve durumum iyi kas itibariyle :) Zaten senin yaşında başlamak normal aslında:)

0|0
    0|0
    • Peki hangi aletlerle başlayam boy uzamasınıda istiyorum 1.78 boyundayım 1.83 felan olmak istiyorum ama kasta yapmak istiyorum mümkün mü

• Evet buralardayım bir gün gelirsen uğra :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• uzun kas yapan egzersizler uygulayabilirsin. hem boy uzatici hem de kas yapici olmasi acisindan baslangicta barfiksle baslamani oneririm. harika vucut yapar.

0|1
    0|0
  • hacı cidden kas yapmakla alakası yok bcne benim arkdsm vardı 7 yasından beri futbol oynuyordu 16 yaşında 1.75 di bacakları roberto carlos gibiydi bacakları bi uzadı 1.82 boyu var şimdi 18 yaşında proteinli gıdalar tüket ip atla basket oyna barfiks demirine asıl 1 yılda 6 cm filan uzarsın

0|0
    0|0
  • Kardeşim benimle aynı anda başlamış arkadaşlarım var adamın boyu 1.70, o kadar yıldır niye uzatmadı peki? Zıplama eklemleri açtığı için illaki etkiler ancak maksimum 2 cm kadar. Büyük basketbol kulüpleri alt yapıya alacakları çocukları 7-8 yaşında kemik ölçümü ile alırlar, boyu uzucak adam belli olur zaten. Kendimden biliyorum efes seçmesinde adamlar oyuna bakmıyo sadece ölçüm yapıp ne kadar uzar diye bakıyorlar, odun olsa yontarız mantığıyla

0|0
    0|1
  • ağırlık kaldırmazsan bir şey olmaz, fitnessla kas yap

0|0
    0|1
  • boy uzaması durmuş olabilir kas her daim olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...