En yakın arkadaşımla yollarımızı ayırmanın zamanı geldi mi?

2 yıldır tanıdıgım çok yakın bir arkadaşım var,kardeşim diyebilecegim biri..2 yıldır onu çok benimsedigimden olsa gerek yaptıgı yanlış davranışları,umursamazlıgını ve daha bir sürü şeyi anladıgım halde bişey yapamıyorum arama mesafe koyamıyorum...Öyle bir karakteri var ki onun begenmedigin bir huyunu söylediginde bile sana cevap vermiyor sadece susuyor ve bu beni çok sinir ediyor.. bu huyları dışında uyumluyuz aynı şeyleri yapmktan zevk alıoruz beraber gezmeyi eğlenmeyi içmeyi çok sevioruz..ama bilirsiniz birnin arkadaşın olup olmadıgını üzgün oldugunda en zor zamanlarında anlarsın.. ben ağladıgım zamanlarda onun hiçbişey olmamış gibi davranmalarını,onun dogum günü için büyük planlar yapıp uyguladıgım halde onun benim dogum günüme gelmemesi küçk bir dogum gnün kutlu olsunla geçiştirmesi hersey beni soguttu...artık her hareketinden nefret eder oldum..Sınıftaki en ezik insanken onu arkadaş ortamıma aldım ben onu adam ettim demiorm hayır.. ama gerçekten iyi bir arkadaşık için herşeyi yaparken onun bu denli vurdumduymaz ve bencil oluşu beni pes ettirdi..Şimdi yakın bir arkadaşım bu olaya el koydu ve kızı arayıp bana artık selam bile vermemesni falan soylemek istiyor.. ben kesinlike böyle saçma bişey yapmak istemiorm sonuçda paylaşılan şeyler var ama onunla da arkadaş olmak istemiorm.. şimdi diyeceksiniz ki al karşına kendin söyle senle arkadaş olmak istemiorm .. inanın söylesem yüzüme mal mal bakar susar yine hiçbişy olmamş gibi davranır... sizce ne yapmalıyım kafam cidden karışık... Çok uzun yazdım farkındayım okurSANIZ SEVİNİRİM ..:)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim, yazdigin sey cok uzun okumaya usendim ama baslarda cok yakin bir arkadasinla yollarini ayirmaktan bahetmissin. Bu arkadasi iki yildir taniyormusssun. Ben sana bir sey anlatayim. Benim 12 yildir bir arkadasim var ve bu arkadasimla yillar once buyuk bir kavga gecti ve o gun bugun aramiz limoni.. BİR iyi BİR kötü. Biz onunla o kavgaya kadar can cigerdik. Tabiri caizse"yedigimiz ictigimiz birdi" ve aramiz bir kere cok fena bozulduya hah ondan sonra bir daha hic birsey eskisi gibi olmadi ve olmayacakta. Demem o ki ufak tefek seyler yuzunden birbirinizi kiriyorsaniz bunlarin tamiri var ve yolun daha basindayekn(iki senelik arkadasliginizdan bahsediyorum) dostlugunuza sahip cikin. Arkadas kolay bulursun ama DOST bir kere gelir. Allah'a Emanet Olun.

2|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ederim okudugn için ve kendinden bişey paylaştıgın için... evet dediklerin çok doğru bir kere bozulunca bozuluyor,evet dost çok az bulunur ama bir de şöyle bişy varki bir insan 7 sinde neyse 70 indede odur yani bu kız değişmeyecek yani onu kırmak istemiorm bu arkadaşlıgı devam ettirip..

• ben de öyle düşünmüştüm seçelim o zaman :)

• En iyi cevap ve yorumlariniz icin tesekkur ederim kardesim. Sende haklisin insan 7sinde neyse 70inde de o olur. Benim arkadasimin da vaz gecmedigi kotu huylari var ve eminim asla degismeyecek.

Erkekler Ne Diyor 5

• geçmiş gibi geldi

0|0
    0|0
  • .vurdumduymaz yanı umursamaması senle alakalı degıl kısılıgınden kaynaklanıyor.insanların sahte ılıskılerı de sacma gelıyor buyuk ıhtımal arkadasa yuzune gıdıp soyle ama kaybeden o olmayacak sen olacaksın.sen onu o kadar umursuyorsun kı bunu buraya tasımıssın.o ınsan sana dıger ınsanlarla gıbı zarar vermez ama faydası da fazla olmaz

0|0
    0|0
    • insanlarn sahte ilşkileri cümleni anlamadım ne demek istedin? evet bana zarar veremeycegi gibi faydasıda olmadıgını biliyorum.. :/

• .yanı yapmacık hareketler

• Yazdıklarını okumadım ama sana şöyle söylüyüm kimse vazgeçilmez değildir onu vezirde yapma rezilde etme ortada bir yerlerde tut en iyi arkadaşın olmasın davranışları düzelir ama sınır yok araya

0|0
    0|0
  • arkadaşın erkekmi

0|0
    0|0
    • kız

• hemen anladıgına göre doğruluk payın var... haklısın çok cddye alıorm kendimi dinlemem gerek ve bir karar vermem gerek..

• vakti gelmiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüzüne mal mal baksada içinden geçenleri söyle.Onun anlaması için değil, kendini rahatlatmak için.Ahh bilmez miyim anlattığın bu duyarsız bu kadar öküz insanları.Bu kadar üzüldüğün onun için gerçekten önemli bile değildir.Çünkü bi insan açık açık ona dert yanan ya da onun davranışlarından rahatsız olduğunu bildirdiği bi insanın suratına mal mal bakıyorsa ortam düzelsin ben yine işime devam edeyim derdindedir.Şu hayatta en kızdığın şey ve asla bu tarz insanlara sabredemiyorum.Herşey beklenir bu bulanık insanlardan.Çıkar at şu belirsiz insanı hayatından.

0|0
    0|0
    • Ah gerçekden beni anladıgını belli ettin.. gerçekten öyle.. bence de o görüştedir..Can sıkıcı bir insan tipii...kesinlikle benda dayanamıorum ve sinir oluorum...umarım kurtulurum biran önce ...

• Umarım sende benim gibi ağzını açıp bekleyen cins, tavizkar birisi değilsindir.

• sen vazgeç bu arkdştan bn 4 yıllık arkdşmdan vazgeçtm önce umursamaz tavırlar sonra satış koymalar en sonunda da sevdgm adamın mevkisi çok gsl çok ykşklı bri dye onun hkknda saçma sapan şeyler uydurup beni üzmeye çalışması

0|0
    0|0
    • Senin arkadaşın ciddi saçmalamış.. bu bana böyle bişey yapsa onun için üzülmek değil parçalardım gerçekten...

• hah aynen öyle hadi baklm :)

• :) o yzden sen de bence en kısa zmnda yol ver o kıza değmez ble cnnı sıkmaya :)

• Bence mesafe koy. Bundan sonra meraba meraba takılın. Vakit geçirmek istediğinde ortalıkta olursa geçirirsin onun haricinde ayrıca zaman yaratıp kendinden vermemelisin.

0|0
    0|0
    • koymaya başladım bugün zaten... umarm uygulayabilirim bu süreç yine benm canımı sıkacak olacak olan bu yani...

• sogudum tbi öyle...ruhsal olarak gerçekten zarar verior doğru.. dünyanın geri kalanını takmadıgımı nerden düşüneden ?

• yani yolda gördüğün herkesi takmıyorsundur herhalde mantıken diye düşündüm. Mesela örnek vercek olursak hergün 3. sayfa haberleri okuyoruz ölen kalan töre cinayeti. Hepsinde şu arkadaşına bozulduğun kadar bozulsaydın sarsılırdın herhalde.

• boş ver yaa boş yere aray bozman...selam selam okadar yani...

0|0
    0|0
    • tamam canımda şimdi o kadar iyi arkadaşken düşün aniden okula geliceksin selam deip gidiceksin kız diycek noluor die... farkına varması lazm artık aramzda mesafe oldgnu yani bunu anlatmak için ne yapmalıyım diorm..ve tbiki düşman olmak isdemem onunla..

• eh umarım öyle olur .. teşekkür. eddim :)

Yükleniyor...