Sizi hiç kim olduğunu bilmediğiniz gizli numaradan rastgele çevrilmiş abaza kız veya erkekler aradımı?

sizi hiç kim olduğunu bilmediğiniz gizli numaradan rastgele çevrilmiş abaza kız veya erkekler aradımı? canlarının sıkkın olduğunu söyleyip salak salak konuştumu? sizin tepkiniz ne oldu karşı cinste arayan bu şahıslara karşı? onlarlı ayarlamayamı çalıştınız yoksa yüzüne mi kapattınız yoksa rastgele konuşmalarlamı kaldı? Sonuçta sizin içinizden ne geçti? onları ayarlayıp canlarının sıkkın olmasını gidermek istermiydiniz. Kendinizi farklı tanıtarak farklı bir ortamda buluşarak onlarla cinsi münasebet yaşamak istermiydiniz? özellikle kızlarda cevaplarsa sevinirim?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• hahahha ben aramıs olabilirim :D sorulara cevap vermeyecegim ama ben arıyorum boyle dakikam falan olunca rastgele numara cevirip dertliyim diyorum bazıları dınlıyo bazılarıysa yuzume kapatıyo cok eglencelii herkese tavsıye ederim :D:D

0|0
    0|0
    • evet güzelde ilişki düşünüyormusun hiç bunlarla şöyle yakışıklı biri olsada onunla bişeyler yaşasak falan tarzında?

• yok hic oyle dusunmedim :D ama aklıma soktun bundan sonra dusunebilirim :D

• Alla alla yaf. Bak şeytanmışım gibi hissettim biran kendimi xD

Kızlar Ne Diyor 4

• beni bir kız aramıştı. rus taklidi yapıyordu buluşmak istiyormuş. birden ben yani kız kıza daha neler gelecek başıma deyip kapattım telefonu . millete neler oluyor ahh ah :)

0|0
    0|0
  • ben bu adamların mantığını hiç anlayamadım, onların amacı ne sen biliyorsun gibi geldi. nedir amaçları

0|0
    0|0
  • gizli numaray cevap vermem ama hep kim olduğunu merak ederim

0|0
    0|0
    • senine buluşup ilişki kurmak isteyen biri olduğunu bilsen ne yapardın peki?

• şehvet düşkünleri için :D ben öyle biri değilim :D

• Doğrudur herkesin şehvet durumu farkı. Kimi ister kimi çok kimi az kimi nerdeyse hiç yok. Olabilir. Eywallah

• Evet, sadece aramakla kalsalar neyse, mesaj bile çekti biri sabahin 4'ünde.

0|0
    0|0
    • ee sonuç ne oldu? xD

• Ne olacak, bir ton küfür ettim, sonra beni bir daha rahatsiz etmemesini söyledim. Söz dinleyen biri çikti, bir dahada mesaj çekmedi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...