Istanbul da ölen amerikalı turist

çeşitli haber sitelerin de ülkemize turist geliyor da öldürülüyor tarzında yorumlar gördüm,istanbulun iyiliğini savunmayacağım fakat kadının ülke de ne işi var ajanlıktan süpheleniliyor hollandaya neden 1günlüğüne gitti geldi kendinde tecavüz belirtisi yokmuş üstelik kadının bahsedildiği gibi ajan ya da uyusturucu kaçakcısı olmadıgını nerden biliyoruz da hemen istanbulu kötüleme kampanyasına bayrak tutuyoruz..sizin düşüncelerinizi merak ettim sadece..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Pek çok bakımdan oldukça şüpheli bir olay olduğu kesin.

Öldürülmesi tecavüz ya da soygun amaçlı değil, bu da kesin.

Bu işin arkasından çok ilginç hikayeler çıkacak. Ama sorun şu, halk olarak biz öğrenebilecek miyiz?

1|0
    0|0
    • evet çok güzel bi soru..benimde kastım bu olaylar karışık ve bir takım insanlar resmen istanbulu bizleri kötülemekten zevk alıyorlar

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de çok günlük seyehatler yapıyorum. Ama ajan olduğum için.

İstanbul Mega metropol, her şey olabilir.

0|0
    0|0
    • :)) aç bi haber izle oku falan değişiklik olur :)

• Bana ne, ben haber olacak vukuat işlemiyorum. İşleyen salaklar da ne hali varsa görsün. Milletin zeka özürlülüğne kafa yormam.

• uyuşturucu kaçakçısı yada ajan olan kişilerin öldürülmesi mi gerekıyor pekı

öldürülmesi gerekıyorsa bu ulkedeki uyuşturucu kaçakcıları yada satıcıları ve teröristler neden öldürülmüyor bunu da sorgulamalısın

ayrıca ajan yada uyusturucu kacakçısı olduguna dair bır kesınlıkte yokken bence yargılamaya kalkma

daha önce turist olarak gelen kaç tane kadınında tecavüz edilip gasp edılıp öldürüldüğünden haberın yok sanırım tecavüz belirtisi yok dıyorsun belki gasp edılıp öldürüldü

bunları neden düşünmuyorsun da kadını suçlu duruma getırmeye calısıyorsun

0|0
    0|0
    • ben kadını suclu duruma getirmiyorum dikkatlice bidaha oku istersen bahsettiğim şey olayla ilgili hiç bir kesinlik yokken istanbul kötüü diye karalama kampanyalarının yapılması ne kadar doğru kadın uyuşturucu kaçakcısıysa ve öldürenler türk değilse ne olucak ozaman yine istanbul kampayalarına devammı edilecek

• zaten öldüren türk de denmıyor ama bır ınsan fransa da öldürülürse fransız bırı öldürdü diye düşünülür ıstanbulda ölüyorsa ıstanbuldakı yabancılardan mı şüphelenmemız lazım kımse suclanmıyor zaten şu durumda ama sen şuan ırkçılık yapıyorsun resmen bu ülkede malatyada hrıstıyan gazetecıyı kım öldürdü TÜRK hrand dink i kım öldürdü TÜRK daha önce tecavüze uğrayıp öldürülen turistleri öldüren TÜRK sen bu ölümlerde ne düşündün peki öldüren türklere lanet ettin mi ?

• ajan olsa bile oluyor bir insan oluyor ne farkeder ajan olmasi hristiyan olmasi yahudi olmasi turkiye boyle seyler bitmeden duzelmez

1|0
    0|0
  • esmere taparım

0|0
    0|0
  • o zaten türkiyeye gelmekle intihar etmiş sallaaaa

1|0
    0|0
  • Minareyı çalan kılıfını hazırlar ama guzel bır konuya değindin de ne yorum yapsak lafta kalacak gerçegı burdan konuşup bılemeyız bışeler yapılmadıkça :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet kadin FBI ajani Turkye'den bilgi almak icin gitmis, haha bu kadar senaryo yeter alti ustu turist iste,

link

0|0
    0|0
    • ben ajan demedim haberleri izlersen duyarsın güzelim :) farklı iddaalar var olayı bilmiyoruz benim sorum istanbulun anında bu kadar kötülenebilmesi

• Akili yasta arayan insanda zeka beklenmez gerci, iyi aksamlar sana

• sus küçüğüm farklı kültürlerdeyiz ben bilmem manhattan sosyetesini :))

Yükleniyor...