Sizce arayıp bütün öfkemi ondan çıkarmalı mıyım yoksa sesiz mi kalmalıyım?

eski erkek arkadaşımla ayrılalı bu geceyle birlikte 2.gün olacak.Ayrılma sebebimiz onun sıkı biri olması benimse rahat davranmam sosyal çevremin çok geniş olması. toparlayabiliriz filan dememe rağmen bitsin dedi.bende bişey demedim. ama ona karşı çok sinirliyim. sinirimi bi şekilde atmak istiyorum.sizce arayıp bütün öfkemi ondan çıkarmalı mıyım yoksa sesiz kalıp aramasını mı beklemeliyim hatta sizce ara mı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu yuzden ınsanları çok ıyı tanımadan asla teklıf falan edılmemesı gerektıgını düşünüyorum

ara kus ofkenı anlasın kabahatını...

1|0
    0|0
    • klasik maço erkeği işte.. ama ben buna rağmen mesafeli olacağımı hareketlerime dikkat edeceğimi söyledim. bitti dedi. bence o aramayacak zaten.

• haklısın ...

• bır puan vereydın bare :)) 4 sevıyeye ne zaman ulaşacam kaldım 3 te :D

Erkekler Ne Diyor 2

• o seni aramaz o çok düşlünmüştür emin ol bi erkek sevgilisinin faz la konuşkan olmasını insanlarla sıkı fıkı olmasını istemez bu durum nbelki kötü değildir ama erkeğin kafasında soru işareti oluşturur ..sen özür dile ve bundan sonra 1 adım geride dur bence eğer seviyorsan .. özelliklede erkeklerle mesafeli dur..

0|0
    0|0
    • ayrılma gecesinde fazlasıyla özür diledim o konuda üzerime düşeni yaptığımdan fazlasıyla eminim.

• benimki güya sessiz kalacaktı kalamadı :-))) tanışana benimkiyleü korkusundan küfür müfür edemez o bana ama 2 gündür kulağım fena çınlıyo.. belki sana sölyler benimle ilgili ne düşündüğünü..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aramasını bekle ararsan sen suçlu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...