Hüseyin Nihal ATSIZ beğendiğiniz ?kitapları varmı yada hiç okudunuzmu?

Ben bir serisini ?5 defa okudum ve cidden harika kitaplar?

şiddetle tavsiye ediyorum.

Kitabın konusu: Tarih GökTürk kağanlığının hayatını anlatan çine tutsak düşen 40 GökTürklünün ve kürşadın hayatı...

Kitapların ismi:

Bozkurtlar diriliyor

Bozkurtların ölümü

Deli kurt

NOT: AşkSanaBenzer arkadaşımın ricası üzerine bu soruyu sormaktayım .Sizde cevaplarsanız memnun oluruz :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Atsız Ata... hmmm ... :) Bozkurtların ölümü ve bozkurtlar diriliyor dahil, ilk basım kitapları var kütüphanemde :) Türk kimliğimizi şiddetle hatırlatan bir adam kendisi... Ruh adamı okuyabilirsin mesela. Kendi hayatını yazdığı eseridir. Ancak vefatı üzerine yarım kalan bir eserdir :) dalkavuklar gecesi de iyi bir kitaptır. ( Atsız Atanın ilk kitabıdır ) Atsızın Türkçülüğüyle ilgileniyorsan eğer, makalelerini topladığı bir kaç kitabı var. Onlara göz gezdirerek Bilgilenebilirsin :)

2|3
    0|1
    • Teşekkür ederim. !

• cahile birşey anlatamazsın bırak şunlar muhattap olmayı ...

• Kendi savunduğu ideolojiye aykırı olduğun zaman cahil oluyorsun... Buda onun gibilerden :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Okumadım, okumayacağım gibi görünüyor.

1|3
    0|1
  • işe yaramaz bir heriftir vakit kaybı kitaplarını okumak

1|3
    1|3
    • Türkiye onun davasını sürdürdüğü ideoji üzerine kuruldu neyin olayını yaşıyorsun bilmem ama herkes tarafından kabul görmüş çok büyük bit tarihçidir

• İdeolojilere dil uzatıp atın gözüğünü yakıştıracağıma ezikde olurum problem yok. ltd. olması ceo olmaması anlamına gelmez... iş geliştirme kordinatörümüz ceo kadar olan birisi. Kurumsallığa ramak kalan bir şirkette ise ceo diye ilan edilmesinde sakınca yok diye düşünüyorum.

• ya abi tamam he :D hadi ben kaçtım bildirim almak istemiyorum

• Tanrı Türk'ü Korusun ve yüceltsin

1|2
    0|2
  • cCc ne varise yildizda var ayda var

türk´e yanliz türk´den fayda var! cCc

1|1
    0|1
    • Madem bu kadar milliyetçi Türkçüsün bare şu Türk kelimesin ilk harfini büyük yaz.

Her yorumunda bir imla hatası görüyorum. Tamam kimse 4 4'lük değil ama en azından biraz daha dikkatli ol lütfen.

• olur abla sorun degil birdakine dikkat etcem artik

• Tamam , teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim

3 sorudan sonra hakkım bitmiş :S

0|1
    0|0
    • Ne demek bende cevapları merakla beklıyorum :)

• Bence gizli sorulmasına gerek olmayan bir konu... Türkçülük utanılması, gizlenmesi yada fişlenmesi kötü olacak olan bir konu değil...

• ki ülkenin üzerine kurulduğu bir temel iken

• aferın sozumu dınledıgını dusunuyorum ;)))

0|0
    0|3
  • kişisell gelişim kitaplarından sıklıdıln heralde? bana tavsiye ediyodun :-))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruh adamı tavsiye ederim sana :)

0|1
    0|0
  • Evet okudum bu saydıklarını ozamanlar ortaokuldaydım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...