Kick boksa yazilicam ne diyorsunuz?

Her hangi bir durum karşısında kendimi savunabilmek için kick boks düşünüyorum arkadaslar. Ne diyorsunuz bir bayana yakışır mı? Daha da önemlisi kendimi bir erkeğin karşısında bile koruyabileceğim bir spor mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aikido yapmanı öneririm kick bokstan daha iyi.

0|1
    0|0
    • Hangi yönden dha iyi

• Hiii fiyatı ne kadar? Ne kadara gidiyorsun sen

• Ben 100 tl ye başladım ama bu her yerde değişir

En İyi Kız Görüşü

• git canım bende çok merak salmıştım lisedeyken babam kızım sen daha etrafında dönemiyorsun seni çok döverler her gün dayak yersin dedi göndermedi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bır bayana kıck boks yakısmaz bende muay thaı yapıyorum ama sana daha cok zarar vermek yerıne kendini ı savunmak ve etkısız hale getırebılecek bıseyler lazım onerılerımde krav maga ogrenmen

0|0
    0|0
  • bence boşuna gitme, zaman öyle olmuşki biz erkek olarak bile korkuyoruz çünkü karşındaki üzerinde bıçak silah taşıyor e o da bizde yok adam bıçağı çektimi hadi bakalım kick box yap o adama, bence atletizmle ilgilen nekadar hızlı koşarsan o kadar iyi :))

0|0
    0|0
  • dikkatli ol. spor spordur. Erkeğin karşısında zor. Çünkü fıtrat gereği erkek kadına göre güçlüdür. dışarıda kavga ederken dur sana kiks boks yapayım diyemezsin :D bodoslama girişirsin. bu durumda erkek kazanır. ama iyi birşey spor yapmak.

0|0
    0|0
  • neden kickboks

0|0
    0|0
  • aman boş ver...

0|0
    0|0
  • git git iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kickboks da olur ama boks daha çok yakışıyor bence bayanlara :) ikisi arasında karar ver derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...