Nasıl bir ayrılma şekli düşünürdünüz?

Ayrılıyorsunuz, kalbiniz belki de sandığınızdan çok daha uzun bir süre onunla olacak. Nasıl bir ayrılma şekli olsun istersiniz?

link

Güncellemeler:
aslında ks'ye kırılıyorum. az önceki sorumu-bundan sonra sordugumu- hiç ettiler.

sonra da soru sorma engeli koymuşlar. e daha 24 saat olmadı ki? ayıp sana kızlarsoruyor. ders mi veriyosun bana yani? yeter bu kaçıncı..

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• son kez yemek yiyip,ağlamadan, olgun bi şekilde vedalaşmak.. son çiçeğini vererek..

0|0
    0|0
    • işte yapmamak lazım bence her ne olursa olsun onu...

• duygusal ve zalimce.

Erkekler Ne Diyor 25

• Sebebine göre karşılıklı son durum değerlendirmesi yapılır ve " Bitti artık " denir sonrada o sağ men selamet. Bir daha görüşmemecesine. Drama, Tiyatro Beyaz Perde ve türevlerine gerek yok. Satmışım Dünyanın anasını.

0|0
    0|0
  • ayrılmak neden istiyorsun ki eğer birşeyler ters gidiyorsa onu düzeltip sevdigin kişiyle tekrar devam etmeye calişacaksın ama illa ayrilmakta israrliysan onu kendinden sogutmaya caliş eğer sogumazsa hayattının en büyük hatasını seni ne olursa olsun kaybetmek istemeyen birisini sevmişsin ve ayrılmaya calişmişsin bu cok kötü birşey olurdu

soğutmaya caliş o zaman sen acı cekersin ama o acı cekmez en azından, seviyorsan böyle yap.ama ben derim ki gerçekten cok seviyorsan anlaşamadıgınız konuları düzetlmeye calişin.. ;) aşkı cocuk oyuncagı yapmayın elalemin eline kırık dökük cıkıyorlar sonra herkesi üzüyorlar yani ayılmayın yani işte kısacası ya :)

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istesem hiçbir ümit belirtisi bırakmamaya dikkat ederim onun acı çekmemesi için ve yüzyüze sakin bir yerde olgunca açıklama yaparım.Eğer peşimden gelmeye devam ederse benden nefret etmesini sağlarım bunun yanlış olduğunu düşünebilirsiniz ama hayatına devam etmesi için uğraşırım...Ama karşımdaki yanlış bişey yapmadan ayrılmak bana göre değil.

0|0
    0|0
  • ben önünde diz cöküp agladim banamisin demedi ..simdi beni araip soruo

1|0
    0|0
    • :) kıyamam ya.

• :) öyle ama. sana acil şifalar diliyorum bu arada. boynuna dikkat et. ameliyatsa ameliyat, neyse ne sakın aksatma omurga fena bişey

• tamam tamam tskler

• la bu sitede ikide bi yazdıkların engelleniyor on ları şahin k. önüne atacan engel olmayacan

1|0
    0|0
  • Öyle bir giderim ki ömür boyu düşünür ama cevabını bulamaz...

0|0
    0|0
    • aferin sana...

• ee... olsagerek :))

• Bir yazı var elimde çok anlamlı olduğunu düşündüğüm maalesef ki yeterli kelime yazamayacağimi bildiğim için paylaşamıyorum ee birazda kendi içimize atalim o halde :)

• oldu canım gorusuruz tamam sende kendıne ıyı bak tamam ararım bıgun kısa bı gulumseme ıslem tamamdır dısconnet server!.

0|0
    0|0
    • aa.. rengini belli etmeden yapıyosun.. çok acımasızca ama buda..

• bende sımdı azıcık anlamakda sıkıntı cekdım kırsaldakı kadınla yada egıtımlı kadınla ılgısı yok ıs kendı sıkılıgını yetıstırmekde oz guvende bazıları kalabalık restorantlarda yemek yıyemez mısal ozguven eksıklıgı dır bu bazılarıda kımseyı takmadan yemeğini yer ve usulce gıder ılk once kısılıgını duzeltıceksın sonra sevıyen artıcak goruntun sade ama sık olucak nerden nereye derken goktelenın tepesınde oldugunun farkına varıcaksın,kendın ol ve ozguvenlı gerısı gelıceksın bunu kızlar bunu yapsa..

• wuhu teşekkürler!

• kesinlikle haklısın. ama maalesef şartlar bu (ayrıca hiç etmek değil, iç etmek) KS beni 5-6 kere attı

0|0
    0|0
  • valla şu linke tıkla hayalim böyle hayranlık uyandıracak bir ayrılık konuşması yapmak edebiyat böyle paramparça edilebiliniyor

link

0|0
    0|0
  • ayrilik sevismesi yapmak isterdim. ayrilikdan sonraki surede destek verir insana.

0|0
    0|0
  • öyle bi ayrılma olmasa keşke..nrmal bi ayrılma olmaz heralde ya..biri brini aldattmıştır muhakkakak

0|0
    0|0
  • Saygı dostluk çerçevesinde birşey olursa yazık olmamış olur geçen zamana.

0|0
    0|0
  • sarkı guzelmıs be

0|0
    0|0
  • hadi ayrıolak derim ben

0|0
    0|0
  • ölerek çok seviyorsan ölümden beter

0|0
    0|0
  • Ben erkegim erkek adamda aglar... Aglaayarak.bir yarimin onda kaldigini hisettirerek :(

0|0
    0|0
  • aramam, sormam. görüşmem... böyle ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Bence sende çok yaratıcı bir zeka mevcut. Nasıl olcak işte ayrılırsın biter gider.

0|0
    0|0
  • şekline bakmam...direk uza derim..

0|0
    0|0
  • Ayrılacağım insanla sevgili olmam . eğer o ayrılmak istersede bu onun sorunu :)

0|0
    0|0
  • Yüzyüze konuşmak her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • karşıma alır ve konuşurum.en doğru yol budur

0|0
    0|0
  • ayrılmış olsak dahi onu yanlız ilgisiz bırakmam asla

0|0
    0|0
  • Kesin net açık ve mümkünse tüm irtibat yollarımı kaparım. yeni tel yeni ev hatta yeni şehir

0|0
    0|1
  • kalbim onda olacaksa neden ayrılayım ki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• video süpermiş :D of seviyorken ayrılmak çok kötü ya. ölmek gibi. ama sevmiyorsan sıkıntı yok. tanıştığıma memnun oldum ok, bye. derim :D bencil miyim acaba..

1|0
    0|0
  • direk söylenmeli hic kıvırmadan ve sert soğuk bir yüz ifadesi olmalı dramatize edilmemeli sonra eve gidince isteyen istediği dramayı yapabilir:D

1|0
    0|0
  • Yapcak bir şey yok, karşı taraf kırılmasın diye ömrün boyunca onu çekecek değilim.

0|0
    0|0
  • Ona derim ki...

Şimdi içinden ufak bir ayı düşün. Bu ayının yanında bir de insan olsun. Sonra bu insan bu ayıyı çok sevsin.Onu evine alsın beslesin ve o insan ayıya aşık olsun. Sence o ayı o insanla çıkar mı?

Çıkmaz. Çünkü o bir ayı. Bir insana göre çok kaba herkesi kırar ve incitir. Gücünü kontrol edemeyebilir ve sana çok ilginç bir şey söyleyeyim mi? Bu hikayedeki ayı benim ve ben seninle çıkma hatasını çoktan yaptım seni kırmadan ayrılmak istiyorum. Özür dilerim.

Der ve giderdim

0|0
    0|0
  • eğer ayrıldıktan sonra da sevmeye devam edeceksem salya sümük bir ayrılık olsun isterdim ki beni bırakamasın :))

0|0
    0|0
  • Otobüs aşkım vardı birtane, kağıt kalemle başladı ilişkimiz kağıda yazar ona verirdim otobüsün içinde oda bana cevap verirdi. En son sıkıldım yine kağıda yazdım başladığı yerde başladığı gibi bitti diyerek eline verdm :D:D

0|0
    0|0
  • link bööle olsun ayrılmsken trajik olsn

0|0
    0|0
  • AYRILMAZDIM :)

0|0
    0|0
  • hade byee.

0|0
    0|0
  • el sıkışır dosça ayrılırım belki sonkezde sarılabiliirim onu sevme dereceme göre deişir tabi

0|0
    0|0
  • yanına gidip ilişkimizi baştan sona özet geçen bir konuşma yaptım bu son konuşmamız dedim müzik dinledik konuştuk güldük en sonunda elini sıktığımı hatırlıyorum güzel ayrıldık ağlayamadım ama yaa ağlasam belki daha etkili olurdu ama sanırsam o içten gelen birşey

1|0
    0|0
    • :( içinden gelmemiş sanırım. olsun. güzel olduysa sorun yok

• güçlü görünmeye çalıştım birazda kolay kolay ağlayamam zaten üzücü ama malesef hayatın gerçekleri ayrılıkta war...haklısınız güzel oldu tesellim bu:(

• küfürlüüüüüü

0|0
    0|0
Yükleniyor...