Fal baktırmayı düşünüyorum n'apmalıyım?

merabalar ben fal baktırmayı düşünüyorum geleceğimi çok merak ediyorum çevremde baktıran bi çok insan var ve gerçekten falcının anlattıklarınn çıktıklarını söylüyorlar sizce napmalıyım?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• fala göre hayatini yönlendirmeyeceksen baktir morel olabilir. :) ancak falcinin herseyi bilmesi mümkün degildir.Gayb ilmini Peygamberler disinda kimse bilemez.

Bu bilgiler isiginda davran.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç baktırma gelecekte ölüyorsun

0|1
    0|0
  • Istersen bana kiz ama sunu unutma fal falan hepsi yalan gelecegi sadece ve sadece Allah bilir bu yasina geldin bunu halla anlamadinmi

0|0
    0|0
  • gelceği falca bilse loto oynar tatlım sadece keyif almak için baktır ama inanma bir erkek görüyorum yakışıklı felann dersede ben burdayım haaa unutma:D

0|0
    0|0
  • muhtemel 40 50 yıllık ömür için sonsuz bi ahiret hayatından olma derim.fal nedir ya bilim çağında yaşıyoruz fal a inanmak nedir.

gericilik bence.ayrıca hiç bi fal çıkmaz.tek bi istisna bile yoktur.fal yalandır hikayedir.

0|0
    0|0
  • nedense kımse allahtan ıstımıyo gelecehını herkez falcılara akın edıyo peyganber efendımızın sozunu herkez unutmus

0|0
    0|0
  • Annem bakar kahve falına :)

0|0
    0|0
  • Fala inanma Falsız kalma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Butun falcilar tum gelenlere ayni veya benzer seyleri soyluyor.Ki bunlar herkesin hayatinda olabilecek seyler oluyor baktirma bence huzursuzluktan baska bi sey degil

1|0
    0|0
  • Bence en yakın köprüyü bul ve atla

0|0
    0|0
  • yardım eden günaha vesile olur günaha vesile olanın hükmünü bilirsiniz herelde..

1|0
    0|0
  • inanıyosan hiçbişey diyemem sana :D

0|0
    0|0
  • 60 tl ye bakıyorum.

1|0
    0|0
    • peki gerçekten görüyomusun yerin nerde?

• Bı cacık gördükleri yok. Kahvedeki şekiller geleceğinden haber vermez.Olan şeyleri söylerler.Çıktı dediğinşeyler geleceğin değil yaşadıklarındır.Bunuda bilmek bi şeye yaramaz. Ayrıca bu işlerle uğraşırsan falcıya gittiğin kaadınbn cinleri sana bulaşır felan.Ayrıca günahtır.

• benimle irtbata geçebilirsin canım

0|0
    0|0
  • baban rahatsiz biraz (evet, gripti biraz gecen hafta)

0|0
    0|0
  • Gelecegi Allah'tan baska kimse bilmez.

0|0
    0|0
  • günah baktırma

0|0
    0|0
  • Bir falcı bulmalısın bu kadar çok merak ediyorsan.

0|0
    0|0
  • ben bakarım sana ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...