Sitedeki bazı şahıslarda gözlemlediğim tavırlar hal ve hareketler

Arada bir girip kendimce yorum yaparım çıkarım

ciddi ve saygılı bir biçimde

dikkatimi şu olaylar

Bir kız yorum yapıyor hemen altına bir yalakalık laf atma ayar verme çabaları

Konuyu açan soranın mantıklı ve düzgün cevap verene değil saçma sapan alakasız mesajlarını en iyi cevap yapması..

Milletin bir birine hakarete varan sözleri

Abazanların kızları rahatsız etmesi

Dengesiz kızların saçma sapan yorumları

rahat ve sertbest sözleri aslında normalinde denmemesi ve yapılmaması bazı konuları yapmış gibi söylemesi yada yaptığından bahsetmesi..

çok ilginç doğrusu serbest bir ailede yetişmek nasıl ki merak ettim şimdi

Biz ailemizden ve çevremizde saygı sevgi gördük ve ona göre yetiştirildik.

Evde kalmış fosilleşmiş çirkin kızların burada egosunun tavan yapması

Totolarını kaldırmasanızda herkes yerini bilse olmazmı

abazanların sürekli onların peşinde olup rahatsız etmesi ilginç doğrusu

Neden böylesiniz neden böylesine saçma sapan hareketleriniz sözleriniz var?

Düzgün bir birey olmak zor birşey mi ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• yorum yaptıktan sonra bazı kişiler tarafından cevaplar geliyor,ne konu sahibi yardım alabiliyor ne de biz rahat edebiliyoruz.herkes sorduğuna cevapladığına pişman oluyor.ve eğer gizli değilsek hemen bir arkadaş ekleme talepleri.bende rahatsızım bu tarz tavırlardan.

0|4
    0|0
    • Ben bayan üyelerin arkadaş istei gönderme kutucuğunu kapatması taraftarıyım..

eklenecek biri varsa onu kendi yapması lazım.

• 7 lvl olmuşsun Günaydın :S

• :)) hiç bakmamıştım ayarlara teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Gereksiz yere hakaret edilmeler...şahsım adına bundan şikayetçiyim.5*

2|5
    0|1
  • insanların gereksiz kavramları da farklıdır bana göre gereksizleri hayatımda tutmam herkes kendi yaptıklarını çeker gündeme gelmediğinde kayboluyorlar zaten

0|3
    0|0
  • Helal olsun!

0|3
    1|0
  • Ağzı olan konuşuyor, yada şöyle demeli klavyesi olan yazıyor. Yapıcak birşey yok. Güzel bir soru 5*

1|3
    0|0
  • Küfretmesinler yeter. İlgimi çekmiyorlar.

0|3
    0|0
  • herkes yanı burada oldugumuza göre genelleme yapıosun :)))sende dahilsin yoruma acık degilse soru sorup cevap vermesin

0|1
    0|1
  • Bırak yapsın kim ne yaparsa, durumları gerçekte dediğin gibiyse bi yerde illaki salacaklar.

0|3
    0|0
  • valla haklısın dusuncelerıme tercuman oldun.

0|3
    0|0
  • Haklısın arkadaşım sonuna kadar söylenecek bişey yok

0|3
    0|0
  • Zor cidden... Göründüğüm kadarım... Hava basmanın mantığı yok...

1|2
    0|0
  • Sen bu sitede barınamazsın iyi aile çocuğu.

0|0
    3|3
    • Seninde serbest aile çocuğu olduğun o çektiğin esrardan ve kıyafetindeki resminden belli

Erkekler Ne Diyor 7

• kendimde uygun buldugum sorulara cevap veriyorum.Bayan olsun bay olsun bu durum fark etmiyor.Ama genelde eksi aldigimda oluyor::) bazi arkadaslarin amaci sanirim eylenmek bunuda olmayan seyi oluyor göstermek gibi davranis sergiliyorlar haliyle ciddi cevaplara karsida degil senin dedigin gibi alakasiz yazanlari onayliyorlar.

Amac vakit gecirmek sanirim.Bu baglamda onlara göre vakit cokta güzel geciyor.Acikcasi ben fikrimi yazdiktan sonra karsidakinin isine yariyorsa memnun oluyorum digeri beni pek alakadar etmiyor.

0|2
    0|0
  • Dün benzer bişi ben yazdım tuttular profil resmime takıldılar...

2|3
    0|0
  • Gerçek hayatta da bunlar olmuyor mu? Bu saygısızlıklar, abazanlıklar, görgüsüzlükler, kabalıklar, duygusuzluklar... Sanalın temiz bir mekan olmasını beklememek lazım. Kirliliğin içinden temizi bulmak marifet, gerisi girdap. Ha bir de biz "bik bik" konuşuyoruz, yazıyoruz ya aslında kimsenin umrunda değil

0|1
    0|0
  • senin ve benim gibileri bu sitede çok az sayıda usta

alem bilmem ne olmuş biz ne yapalım

anladın sen onu

1|2
    0|0
  • bazı özellikler herkeste bulunmaz işte. he dicen geçcen

0|2
    0|0
  • Karşında ki insanların çoğu hatta bayağı bir çoğu daha ergen sen bu şahıslardan aklı başında konuşmayı bekleyemezsin bir çoğu daha hayatın komedi kısmındalar istisnalar hariç

0|1
    0|0
  • haklısın, atıl kurt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...