Şişmanlık sorunu?

Arkadaşlar ben 1.78 boyunda ve 76 kiloyum ama basenlerim çok fazla ve gerçekten kendimi kötü hissediyorum. Elbise giyemiyorum, aynalara bakamıyorum hatta kendime kıyafet bulamıyorum Yürüyüş yapıyorum ama diyet yapmıyorum ona rağmen işe yaramıyor. Ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• burada bir arkadaş bencelerde paylaşdı sana onu önerebilirim 30 Günde Muhteşem Değişim - KizlarSoruyor
    www.kizlarsoruyor.com › Spor
    6 gün önce - 30 Günde Muhteşem Değişim - Bu Bence yazım daha çok hemcinslerimi ilgilendiriyor aslında. Sitede çok fazla kiloyla ilgili soruyla karşılaştım ve öyle ki aslında çoğu şeyde. ... soruyla karşılaştım ve öyle ki aslında çoğu şeyde yanlış biliniyor. Herkes sadece yediklerini kısarak kilo veriliceğini zannediyor evet... inş. kopyalayabilmişimdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• diyetisyene gel

0|0
    0|0
  • bir söz vardır %30 spor %70 diyet şayet diyet yapmıyorsan bol bol su icmiyorsan hic spor yapıp kendini yorma derim kendine hedef koy hedef ulaştın mı başka bir hedefin olsun ben 92 kilodan 75 kilo 6 ayda düstüm cünkü hedefim vardı ulaştım şimdiki hedefim yag oranımı %8lere kadar düşürmek

0|0
    0|0
  • Bir uzmana danışmayı denesen? daha sağlıklı olur dediklerini yapıp da kilo verememek ilginç

0|0
    0|0
  • özele pilis 1.5 ayda 12 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Diet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunun içinde cevap gizli ''yürüyüş yapıyorum diyet yapmıyorum'' diyetsiz zayıflanmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...