Bugün sırf dışarda eğlenecek bi arkadaşım olmadığı için evde kapalı kaldım...

hiçbir dostumun olmadığının bugün farkına vardım.. aradığımda beni anlıcak şak diye yanıma gelip benim moralimi düzeltecek hiçbi kız arkadaşım yok.!' yok '!ben napıcam böyle? fikir verin? :((((((((

Güncellemeler:
arkadaşlar zaten evliyim 2 çocugum var. 23 yaşındayım o kadar yaşlanmadım evde çocuklarla otur otur can bu ya.! :((( eşim oğlumu alıp çıktı ben kızımla kaldım evde... he beraber neden çıkmıyosun derseniz o durum bizim aramızda sancılı biraz.! çıkmıyoruz.! komşumda yok. varda yaşça bana uygun genç yok :( çok kötü yaaa

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• burda hata sende. insan kendine iyi dostlar edinmelidir. sebebini bul ve bu problemini çöz kısa zamanda.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• canım arkadaş dediğiniz olay kendini anlatmadan senı anlayan bir sıkıntın oldugunda yanında olmasını bilen değil midir bunu kız veya erken diye ayırmanın ne anlamı var...

kendine düzgün ve anlaşab,leceğin arkadaşlar dostlar bulman lazım...

0|0
    0|0
  • olacak. sen bu zamanların keyfini çıkar. evleneceksin, yoğun bir hayat seni bekliyor, hastahanelerde ki hastaları düşün sen sağlıklısın bunu bil ve keyfini çıkar.

0|0
    0|0
  • Sende benım gıbı yalnızlar kervanındasın desene be glum yapcak bıse yok

0|0
    0|0
  • benımkılerde hep evlendı yanlız takılmayı ogrendım sende oyle yapmayı dene yoksa cok zorluk cekersın

0|0
    0|0
  • Sevgili edin

0|0
    0|0
  • ben şimdi müsaitim mesaj atman yeterli :D

0|0
    0|1
  • link Bunu dinle. İyi gelir.

0|1
    0|0
  • SEda o durumda olan sen mısın abla uğreşacak bışeker bulursun sen :)

0|0
    0|0
  • SAnaldan arkadaş ekle sohbet et dertlerını dınle oğut ver :D oyun oyna :D yap bışeler ışte

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendin gezebilirsin gayet tabi?Moralini de kendin düzeltirsin,ha,dostum olsun dersen hayret yerine gayret et.

0|0
    0|0
  • 23 yasında 2 cocugun mu var.. cok pişmanım yapıcaktım 17imde ..saklıcaktm büyürdü simdi cocuklu cocuklu gezerdm.. nası üzüldm smdi ..

0|0
    0|0
  • sana arkadaşlık edebilirim... :)) mesaj at bana ozelden . ist desin dimi?

0|0
    0|0
  • kurslara falan git ordan arkadaş edin kendine

0|0
    0|0
  • Arkadaşı sadece evde oturup dert anlatmak için istiyorsan, kötü başlarsın.

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim bendensin gel bana bizimlesin :)

0|0
    0|0
  • Yeni ortamlara gir, baska arkadaslar edin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...